MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,92 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ilovemrgrants, Módosítva: 2012. február 4.

Kiszerelés:   1,92 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Csillámmal dúsított ajakfények.

MAC Lucky stars lip gloss kit
Ár: 6500 Ft , Eladó: perfumeaddict
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1800Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost
topsminkotti

2019. július 29.

Nagy kedvenc:) Úgy csillog, mint egy karácsonyfagömb, de az is a cél... A legjobb csillogós szájfény. Nagyon sűrű a textúra, ezért szépen egyenletesen oszlanak el benne csillámok. Tartós (a csillámok még a szín eltűnése után is ott maradnak)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 29.

balazskrisztii

2019. május 19.

Kicsit ragacsos, de különleges szájfény. Szeretem az applikátorát, pontosan lehet vele felvinni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

CataKatinka

2016. január 10.

Régóta szemeztem ezzel a szájfénnyel, mivel az ára eléggé borsos, sokáig vívódtam, míg végül a szülinapomon megleptem magam vele. A Like Venus árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Igaz egy kicsit ragacsos az állaga, de nagyon szuper, a csillámok elég aprók így hétköznap is használható. Így lehet mindennap különleges. Biztos, hogyha elfogy újraveszem :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

vonkavilmos

2015. május 14.

Csodás csillogást ad az ajkaknak. Nagyon tetszik a kis ecsete, tényleg oda teszi a csillogást, ahova akarom. Egész tartós is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 14.

starkadri

2015. április 8.

A Steppin' out árnyalatot használom, vagyis inkább csak áll a polcon, ugyanis nekem ez nagyon ragacsos állagú, jobban szeretem a kicsit könnyedebb kevésbé maszatos szájfényeket, de azt meg kell hagyni, hogy gyönyörűek felkenve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

Lori99

2013. március 17.

Nekem a glitter and ice van meg, ami szerintem mindenkinek tökéletes választás lehet. Semmivel sem különbözik az ajkak színeitől, és csak csillogást ad nekik, de azt dögivel :) szeretem, biztosan kipróbálok belőle majd valamilyen erősebb színt is. láttam, hogy a rózsaszíneknél elég nagy a választék, következőt onnan választom majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

Petronella

2013. február 21.

A kedvenc finishem a cremesheen, de utána a dazzle glass jön:) Nagyon szeretem ezeket a szájfényeim is! Itt is hasonlóan nagy a választék és persze az eladók mindig nagyon kedvesek és segítőkészek az üzletben:) Swatchok és bővebb vélemény nálam itt:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

lokodilaura

2013. február 17.

kedvenc szájfényem! inkább rúzsos típus vagyok, de ezt imádom! a Baby Sparks árnyalat tulajdonosa vagyok, ami egy kékesen csillogó halvány pink, az a tökéletes szomszédlány szín :D mesésen feldob egy egyszerű hétköznapi sminket! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

RicoCake

2012. augusztus 1.

Tegnap vettem azóta nem bírom ki hogy ne kenjem be még itthonra is annyira tökéletes a színe pont ilyet kerestem! A my favorite pink-et választottam igazi barbie pink szín! Tartós, a cisllámok is nagyon picik benne és olyan szép hogy leírni nem lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

BabyDoll

2012. május 23.

2010 tavaszán, egy borongós napon, belépve a MAC-be, szinte egyből a köszönés után egy jó hosszú mondatban összefoglaltam, milyen szájfényt is keresek. Legnagyobb meglepetésemre, az egyik lány szinte a gondolataimban olvasva szedte elő ezt a szájfényt, Smile árnyalatban. Persze ki is próbáltam egyből, és mit is mondhatnék, a kis halvány barackos csillogó-villogó beragyogta azt a szemerkélő esős napot. A Smile találó név.
Azóta összesen nyolcszor vásároltam újra, bár mindig kipróbálok más szájfényeket, de tudat alatt ezt az árnyalatot próbálom megtalálni egy picit jobb textúrával... Előfordul, hogy hónapokig eszembe se jut, de hangozzék bármennyire szentimentálisan, valamiért mindig visszatérek hozzá. Szinte minden rúzzsal csodálatos egyveleget alkot, az applikátornak is nagy rajongója vagyok (végre nem érzem úgy, hogy felszívja a szájfényt, mint a szivacsos társai).
Ezek után bátran kijelenthetem, hogy ez már egy életre szóló kapcsolat, minden pici hibájával együtt elfogadtam. Sajnos nagyon ragaszkodik hozzám (szó szerint!), de próbálom magam nyugtatgatni azzal, hogy ebben rejlik a tartóssága is. Továbbá szeretném, ha azt a picike mennyiséget, ami valahogy mindig marad az alján és oldalán, ki tudnám belőle varázsolni. Ó, és jó lenne, ha a benne levő gyönyörűséges arany és rózsaszín csillámok nem élnének külön életet, nem mászkálnának el.
Ezek számomra csak apróságok, amik felett már rég szemet hunytam. Igazából 4 csillagot érdemelne, de remélem elnézitek nekem, hogy a szívemre hallgattam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.