MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,92 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ilovemrgrants, Módosítva: 2012. február 4.

Kiszerelés:   1,92 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Csillámmal dúsított ajakfények.

MAC Lucky stars lip gloss kit
Ár: 6500 Ft , Eladó: perfumeaddict
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1490Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

arizona07

2020. november 25.

Annyira csiniiiiii :)))) Egy csillámos álom. Féláron sikerült beszereznem a Money Honey árnyalatot, eredetileg lehet nem ezt választottam volna, de nem bánom. :) Szájfényhez képest szerintem kellemes viselet, tartós is, nyilván iszi-eszikor kopik a ragacsosságából de a kis csillámok sokáig megmaradnak. Könnyen és precízen lehet felapplikálni, kellően sűrű az állaga, nem folyik össze-vissza. A Tropic Tonic árnyalatú Mac rúzsomra kenve pedig maga a tökély!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

bebecske22

2020. november 11.

A Steppin' Out árnyalatú van meg belőle, ami gyönyörű szép halvány rózsaszín. Nagyon szeretem, cukorka illatú és valóban extra csillogású és tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 11.

topsminkotti

2019. július 29.

Nagy kedvenc:) Úgy csillog, mint egy karácsonyfagömb, de az is a cél... A legjobb csillogós szájfény. Nagyon sűrű a textúra, ezért szépen egyenletesen oszlanak el benne csillámok. Tartós (a csillámok még a szín eltűnése után is ott maradnak)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 29.

balazskrisztii

2019. május 19.

Kicsit ragacsos, de különleges szájfény. Szeretem az applikátorát, pontosan lehet vele felvinni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

CataKatinka

2016. január 10.

Régóta szemeztem ezzel a szájfénnyel, mivel az ára eléggé borsos, sokáig vívódtam, míg végül a szülinapomon megleptem magam vele. A Like Venus árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Igaz egy kicsit ragacsos az állaga, de nagyon szuper, a csillámok elég aprók így hétköznap is használható. Így lehet mindennap különleges. Biztos, hogyha elfogy újraveszem :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

vonkavilmos

2015. május 14.

Csodás csillogást ad az ajkaknak. Nagyon tetszik a kis ecsete, tényleg oda teszi a csillogást, ahova akarom. Egész tartós is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 14.

starkadri

2015. április 8.

A Steppin' out árnyalatot használom, vagyis inkább csak áll a polcon, ugyanis nekem ez nagyon ragacsos állagú, jobban szeretem a kicsit könnyedebb kevésbé maszatos szájfényeket, de azt meg kell hagyni, hogy gyönyörűek felkenve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

Lori99

2013. március 17.

Nekem a glitter and ice van meg, ami szerintem mindenkinek tökéletes választás lehet. Semmivel sem különbözik az ajkak színeitől, és csak csillogást ad nekik, de azt dögivel :) szeretem, biztosan kipróbálok belőle majd valamilyen erősebb színt is. láttam, hogy a rózsaszíneknél elég nagy a választék, következőt onnan választom majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

Petronella

2013. február 21.

A kedvenc finishem a cremesheen, de utána a dazzle glass jön:) Nagyon szeretem ezeket a szájfényeim is! Itt is hasonlóan nagy a választék és persze az eladók mindig nagyon kedvesek és segítőkészek az üzletben:) Swatchok és bővebb vélemény nálam itt:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

lokodilaura

2013. február 17.

kedvenc szájfényem! inkább rúzsos típus vagyok, de ezt imádom! a Baby Sparks árnyalat tulajdonosa vagyok, ami egy kékesen csillogó halvány pink, az a tökéletes szomszédlány szín :D mesésen feldob egy egyszerű hétköznapi sminket! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.