MAC

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dreamer19, Módosítva: 2014. március 3.

Ár:   10 500 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ecsetek

A natúr és a szintetikus szálak optimális arányban keverednek ebben az ecsetben, ezért tökéletes a ‘mineralize’ termékekhez. A természetes kecskeszőr tökéletes mennyiségű púdert és pigmentet visz fel, míg a szintetikus szálak eloszlatják azt a bőrön a csillogó végeredményért.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. március 24.

188 SE- 2016 karácsonyi limitált kiadású, Nutracker sweet változat: mini, utazó kiszerelés.
Elsőre meglepően kicsi, ennek ellenére jól kihasználható. Ezt az ecsetet pirosításhoz, bronzosításhoz tartom leginkább megfelelőnek. Olyan kis vidám a design-ja, jó ránézni. Állandó használatra ennél nagyobb fejű ecsetekkel szoktam elkészíteni a sminkemet, de ettől függetlenül - főként utazáshoz - jó kis ecset, a méret pedig megszokás kérdése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 24.

Carillon

2015. április 26.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni,immár 10 éve alapfelszereltség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 26.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni,immár 10 éve alapfelszereltség :)

miko02

2015. március 20.

Én alapozó felvitelére használom. Sokkal természetesebb a hatás, mint amikor a "lapos" ecsetet használom. Szépen, egyenletesen lehet vele dolgozni, és nekem kevesebb is kell az alapozóból, mióta ezt használom. :-) Nem elengedhetetlen ecset, de szerintem megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Dreamer19

2014. február 21.

Eloszor arra vettem, hogy szem ala korrektort tegyek fel, de valahogy nem jott ossze nekem. Talaltam ra masik hasznalatot: a pirositoimat teszem fel vele es szuper! Nagyon meg vagyok vele elegedve. Jol lehet kontrolalni hova teszem a pirositot es nem igazan lehet vele tul sokat feltenni. Szep egyenletesen halvanyulo modon lehet alkalmazni a pirositot vele.
Hat igen, ez volt a legdragabb ecsetem eddig, mar nem emlekszem, vagy 8000 korul lehetett. De megerte! Puha! Nem hullik a szore es a hasznalata is konnyu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 21.

orsolyagungl

2013. január 29.

Nekem 130 es 188 van duofiber-ből, mindkettőt imádom, nagyon sokoldalúan használható, ha nincs sok idom akkor 188-at használom kontúr, pirosító es highligterhez is, maximálisan elégedett vagyok ez a kettő pont nem hullik, sampont es az ecsettisztító folyadékot használom!!
Az ara kicsit húzós, de ha sok sok évig társam lesz akkor megérte, és ahogy néhány vlogger mondja az ecset befektetés :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 29.

dorottyaa

2012. november 11.

A 188-as van meg, se nem kicsi, se nem nagy, hozzáférek a nehezebben elérhető részekhez is. Könnyű vele eloszlatni az alapozót, bár inkább kézzel szoktam felvinni és azután igazítok rajta az ecsettel. A tisztítására jobban oda kell figyelni, mert a krémes dolgokban könnyebben szaporodnak a bacik, ezért kéthetente a MAC ecsettisztítójából teszek egy pár cseppnyit langyos vízbe, kimosom, majd tiszta vízzel kiöblítem és fektetve szárítom meg. De erre a célra samponos víz is tökéletesen jó.
Aki beruház a MAC ecseteibe, az tökéletesen elégedett lesz, kellő karbantartással sok-sok évig szolgálja az ember lányát. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.