MAC

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2020. május 11.

Ár:   12 900 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

2015-ös karácsonyi limitált kiadás

3 féle kiadásban kapható (Warm, Mauve, Navy)

dessy

2016. március 4.

Nekem is a warm árnyalat van meg és egyszerűen imádom :D Most ő a nagy kedvenc, amúgy tökéletesen egyetértek az előző hozzászólókkal:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Cocobello

2016. március 4.

Tegnapi nap én is hozzá jutottam egy kedves krémmániás eladó által, és engem is teljesen elvarázsolt! Már a kis doboza is nagyon cuki, és benne a 6 szín tényleg meseszép.Szerintem is mindenkinek jól áll, tényleg alapdarab. A kis kétvégű ecsete is nagyon jó!
Én maximálisan meg vagyok vele elégedve:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Én maximálisan meg vagyok vele elégedve:))

GlamourAndStyle

2016. január 5.

A Warm árnyalatút kaptam ajándékba, tipikus "Go-to" paletta, amivel még álmomból felriasztva is tökéletes sminket tudnék csinálni. Nem is tudom hol kezdjem a pozitívumait. In medias res, minden nőnek csak ajánlani tudom, még azoknak is, akik nem sminkmániások vagy sminkgyűjtögetők, hanem alapdarabok vannak az eszköztárukban, ugyanis ez a paletta is igazi kis basic darab. Egyrészt nagyon praktikus, mert kompakt, viszonylag kicsi, megfelelő méretű tükör van benne, így utazáshoz is tökéletes, másrészt nagyon jól kihasználható darab, a színei pedig biztos vagyok benne, hogy mindenkinek jól állnak. Na igen, a színei! Egyszerűen meseszépek, igazi bronzos-barnás-arany árnyalatok vannak benne. Mindegyik finishe más a leírás szerint, de leegyszerűsítve 3 matt és 3 fényes (flitter,glitter nuku) szín kapott benne helyett, ami tökéletes arány. Érdekes, hogy bár a 6 szín egymás mellett adja magát, hogy melyik hova kerüljön, én mégis egész sok kombinációt ki tudok hozni ebből a palettából legyen szó akár nappali, akár esti sminkről. Az univerzalitása mellett tehát még az is szól, hogy mindennapi és alkalmi sminkek készítéséhez is tökéletes, nyilván azoknak, akik természetes színekben utaznak.
A minősége a szokásos (szokásosan kifogástalan), alappal együtt (Paint pot) lerobbanthatatlanul tartós. A pigmentáltsága is nagyon jó, bár nem olyan, mint mondjuk egy Urban Decay szemfestéké, de azok szinte pigment számba mennek. A benne rejlő kis ecsetke iszonyú cuki, és meglepő módon egész jól használható is. Az egyik fele ferde, lapos, a másik fele pufibb, 217-re hajazó ecset, amivel nagyszerűen lehet satírozni és árnyékolni.Nyilván nem olyan, mint egy normál ecset, de ha a szükség megkívánja simán bevethető.
Sok sok csillag járna neki, engem teljesen meggyőzött, imádom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

Sok sok csillag járna neki, engem teljesen meggyőzött, imádom. :)