MAC

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: P.Lilla, Módosítva: 2020. május 10.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

2018-as limitált kollekció, metál arany színben

• akár 10 órán át tart
  • nem okoz aknét
  • bőrgyógyászok és szemorvosok által tesztelt
  • bármely bőrtípusra

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

nanne

2019. január 28.

Oh ,Darling! árnyalatot birtoklom. Nem volt kívánságlistás, de akciósan hirtelen felindulásból megrendeltem. Kicsit féltem, mert az arany highlighterek nem állnak közel hozzám, de ezt hétköznapokon óvatosan is fel lehet vinni, aminek nagyon örülök. Érdekes, nekem a sima fekete csomagolás jobban tetszik, bár ez az ezüst szépen sikerült,de könnyen koszolódik. A masni szerintem kicsit giccses benne. Ami miatt szerintem csapjatok le rá, ha valaki megválna tőle,az az, hogy ennek a formulája jobb. Ez nagyon finom, könnyen feljön az ecsetre, míg az állandó kollekcióst kicsit "kapargatni" kell, szárazabb és keményebb. A tartósságára nincsen kifogásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.