MAC

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mufurcka, Módosítva: 2019. február 5.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

Magas pigmentációjú púder, amely a könnyű szállítás érdekében elfér a Pro Palette tartóban.

KERESEM MAC Eye Shadow Pro Palette Refill Pan
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Vicuska918
Állapot: Újszerű, Helyszín: Magyarország, fizetés: Megegyezés szerint
Ár: 8000 Ft , Eladó: titikutyus
Állapot: Új, egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen készpénz/postán átutalás (+pk.)

makeuplover28

2021. március 23.

Születésnapra kaptam egy négyes pakkot - gyönyörűek a színek, tartósak, nagyon pigmentáltak. Építhetőek a színek, nem porzanak. Amelyik csillámos szín az visszafogottan csillámos, ami nekem bejön. Szépen satírozható és összemosható más színekkel, úgyhogy csillagos ötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Moncherrys

2021. február 17.

Alapvetően szeretem őket,jól tudod magadnak kombinálni a színeket.Pigmentáltak,tartósak is. Egyszer volt szerencsém külföldről rendelni féláron ezeket, sajnálom,hogy akkor nem ruháztam be több árnyalatra, mert teljes áron 4600 Ft-ért egy árnyalat sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Vicasminkel

2020. november 6.

Gyönyörűen pigmentált, tökéletesen satírozható, puha szemfestékek, tartósak, szépségesek..... abszolút elégedett vagyok velük, jó szívvel ajánlom minden sminkbolondnak! :-)
Öt árnyalat boldog tulajdonosa vagyok (Quarry,Satin Taupe,Haux,Shale,Sable), ezek kivétel nélkül mind jól teljesítenek, napi használatban vannak nálam. Szerintem brutál drága egy-egy pan, de összességében mégis megérik az árukat, hiszen magunknak állítjuk össze a saját kollekciónkat, így felesleges színre nem adunk ki pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 6.

Mesike91

2020. április 10.

Nagyon jó ötletnek találom, de meg nincs palettám, amibe pakoljak, és egy pan-em van eddig. Az én színválasztásom gáz volt, de ez nem vonja le az értékét ennek a szuper dolognak. Főleg, hogy olcsóbb és környezetbarátabb így színekhez jutni. Még a férjemnek is bejött ez a dolog, aki eléggé rácsodálkozott. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

DodoSztmkls

2019. február 27.

Nagyon szépen pigmentaltak a színek, kedvencem a wedge es a haux, természetes alapszinek. Annyiféle gyönyörű szín van, hogy nem győz az ember választani. Két egyénileg összeállított palettám is van. Próbáltam mas márkákat is, de nálam ez nyert, bar az ára borsos , de ha jól választasz, sokáig elég !!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

Mufurcka

2019. február 2.

Külön még nem volt feltöltve ez a szimpla pan forma, csak Mac paletta, az meg sokféle van. (az eladó példányokat is a palettákhoz töltik fel)
Nekem kedvencem ez a verzió hogy összeállíthatod a sajátod, tudtommal a Mac találta ezt ki elsőként, én 2011 tájékán vettem a saját négyes palettámat és töltögettem meg kis pan-ekkel - de már látom hogy sok márka él ezzel.
Gyakran használom a színeket vizesen is, tushúzóval a szempillák tövébe, aztán picit elmosom a határokat és egy pár árnyalattal világosabbal összemosom.
A matt színek a kedvenceim, no make-up make upokat gyerekjáték velük készíteni. Próbáltam más matt nude palettákat de mindet a család kapta ajándékba és visszatértem a MAC-hez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.