MAC

Ár:   €125   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   19,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2016. március 17.

Ár:   €125
Kiszerelés:   19,5 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

3 féleváltozatban kapható: Warm Netural, Cool Netural, Mellow Moderns

Ár: 6990 , Eladó: Lencseee
Állapot: képen látható állapotban, Helyszín: Budaörs, Budapest, fizetés: FOXPOST foleg (de mehet posta maradora), ill. személyesen az Alleenal és Budaörsön

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

reka0122

2019. január 13.

A fentébb feltüntetett ár elég csalóka, tényleg tükrözi a magyarországi árát, viszont ultra beautyn 65$ és néha akcióban 45$. Ez azért szerintem elég durva, bár ahogy az előttem levők is írták, ha senki nem venné meg akkor lehet lejjebb vinnék az árát is. De ez egy másik téma.
Na de ez a termék minőségen nem igazán változtat. 15 gondosan összeválogatott színt találunk benne, amivel a visszafogottól az egészen extrémig bármi elkészíthető. Itt meg kellene hogy jegyezzem, hogy bár minden színt imádok benne, egy kettő csillámosat lecserélnék még matt világosabb barnákra, nekem azok egy kicsit hiányoznak. Egyetlen színnel sincs kifejezetten problémám állagilag és tartósságilag sem, ha jó alapot készítünk hozzá. Talán a sötétbarna porzik egy picit de nem megbocsájthatatlan.
Összeségében nagyon jó termék, pigmentált, tartós és könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Összeségében nagyon jó termék, pigmentált, tartós és könnyű vele dolgozni.

theo

2017. november 21.

Warm neutrals változat van meg. Nagyon szeretem, amióta megvan rendszeresen használom, nem csak pár havonta térek vissza hozzá. Nagyon jól eltalált színösszeállítás, sok különböző kinézetet lehet vele kreálni.Mondjuk lehet 1-2 picivel sötétebb árnyalat is elfért volna benne. A színek könnyen eldolgozhatóak, nem kell 10x belenyúlni az ecsettel a festékbe, hogy valami látszódjon is végre! Egy kettő picit porzik de nem vészesen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.