MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kitti86, Módosítva: 2012. október 27.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

A tintafekete, könnyű, hab állagú formula átjár minden szempillát és befedi szénfekete pigmentjeivel, mellyel a legmélyebb, legsötétebb, leggazdagabb tekintet garantálja igazán hosszantartó fedéssel. Az egyedülálló, duplasoros kefe minden egyes szálával dúsít és emel, befedve a ritka pillákat is, pompásan nagyítva és megsokszorozva őket. A hosszantartó polymerek gyorsan befedik a szempillákat a tövüktől a végükig , hajlékonyan és rugalmasan tartva őket.

juccpucc

2021. február 16.

Nekem is miniben van, rendelés mellé kaptam ajándékba. Csak alul spirálozok, ott nekem nagyon szép, nap végére egy kicsit lepislogom pedig használok alá primert.
Nem fogok belőle nagyot venni, de ezt elhasználom, aztán keresek egy olcsóbbat és tartósabbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Fehereszti

2020. május 23.

Hát nagyon fura számomra az itteni negatív értékelések tömkelegét olvasni. Miniben van meg, és valami elképesztően szép az én pilláimon. Dúsít, hosszít, gyönyörűen különválaszt minden pillát és szépen építhető. A végén abszolút műszempilla hatás. A tökéletes spirált még nem találtam meg, úgyhogy jó sokat próbáltam, egy sem ér fel hozzá. Mivel viszont nagyon drága egy spirálhoz képest, nem hiszem hogy beszerzek nagyot belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

vivitrius

2020. február 28.

Nyahh...nekem nem az extreme black van, hanem a hagyományos. Ez a kefe miatt fontos szerintem. Minit vettem, mert próbálni szerettem volna és most nem kellett nagy kiszerelésű spirál. Hát azt mondom, hogy ez nem akkora durranás. Nagyon folyékony a textúra (sikerült jól összemaszatolni a szemhéjamat, pedig legalább 20 éve kezemben van a bugi), alig van a kefén (aminek egyébként zseniális a fazonja, mert mindent elérek vele), és a legnagyobb jóindulattal is csak átlagos pillákat csinál. Hála az égnek nekem hosszú és sűrű pilláim vannak, csak egyenesek. Azt viszont nonszensznek tartom, hogy 4! réteget kellett feltennem ahhoz, hogy bármi látszódjon. Más kérdés, hogy legalább nem póklábasít. Az meg már a személyes hasfájásom, hogy szeretem a műszempilla-hatást (éljen a haute and naughty! ). Aki a no makeup makeup vonalat kedveli, annak kiváló választás. Én meg nagy duzzogva elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

viva885

2019. május 13.

Nekem ugyanolyan jó mint bármelyik szempillaspirál leszámítva a keféjét. Mivel ilyen sűrű fésűje van előszeretettel csomósít. De a színére nem tudok rosszat mondani, hamar befogja a pillàim egy rétegben is elég belőle. Gyorsan szárad. Ha megköt ugyanolyan nehezen szedem le mint bármelyik spirált😄 mást nem tudok hozzáfűzni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

Nocturama

2019. január 31.

A mini verziót rendeltem meg, kíváncsi voltam, hogy mit tud. Sajnos nem sokat...
1-2 rétegben nem tud mit kezdeni a pillákkal, alig fogja be őket, több rétegben pedig összeragad. Nagy MAC rajongó vagyok, de ez most nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

andrea91

2018. december 31.

Csípi a szemem, hullik a pillám lemosásnál, és még csak nem is néz ki sehogy. Nem volt még dolgom igazából olyan spirálal ami ennél kevesebbet tudna, pedig sokféle 350-es essencet stb próbáltam akciók idején, mind jobbak voltak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Kremcica

2018. október 19.

Kis méretben kaptam a Mac-es vásárlásom mellé, lassan el is fogy. Egy alkalomtól leszámítva mikor nagyon csúnya póklábszerű pillákat csinált (valószínűleg "kócos" volt, nem a termék hibája). Gyönyörűen hosszítja a pilláimat, szép fekete, nem potyog a nap végére sem. Nálam a szempillaspirál az a kategória amire nem szeretek sokat költeni, mert pl ennek a harmad-negyed áráért már találok hasonlóan szép pillákat csináló spirált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

reka0122

2018. október 17.

Nagyon szerettem ezt a szempillaspirált, viszont egy átlagostól nem nyújtott szebb eredményt,(hosszú egyenes, szőke végű pilláim vannak) viszont tartósabb volt. Könnyen le lehet mosni akár egy kis meleg vízzel is. Így összeségében váltottam erről a termékről mert elég hamar beszáradt így nem volt túl gazdaságos, az in extreme dimension extreme blakje nekem jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

BernhardtLora

2018. szeptember 11.

Nekem a mini verzió van meg és nagyon bevált. Dúsít, hosszít, nem ragad össze, nem maszatolódik. Sajnos az ára miatt nem veszem meg rendes méretben, drogériában a töredékéért kapok egy olyat, ami ugyanennyit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Pr. Nóra

2018. augusztus 9.

Úgy a 20. réteg után kezd alakulni a dolog a szempilláimon :D De ez nem von le az értékéből, mivel nálam ez minden spirálnál alap sajnos... Nagyon rövidek és egyenesek a pilláim. Viszont nekem tartós, ennek ellére este könnyű lemosni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.