MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Alice83, Módosítva: 2012. július 19.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Egyéb

Alice83

2012. november 19.

Húú meg kell osztanom a tapasztalataimat..először is nem a mac ecsete van meg mivel azt drágálltam..barátnőmtől kaptam egy neve nincs de külsőre szinte megegyező kis ecsetet..hát mit ne mondjak iszonyat könnyű vele dolgozni, az essence i love extreme festékével használom ami az eredeti keféjével felvéve nagyon csomósodik és pereg de ezzel egyáltalán nem..meglepődtem mit ne mondjak majdnem lemondtam erről a spirálról de nem kell úgy tűnik..érdemes megemlíteni azért h műszempilla hatást ne várjunk, bár második réteg tényleg látványossá tette a tekintetem..ami egyértelműen meglepett h minden szempillám külön áll ezzel a festésmóddal még 2. és 3. felvitel után is..az alsó pillákat -melyek nekem hosszúak- gyerekjáték kifesteni, írom ezt úgy h nekem sosem ment vagy ha mégis egy két óra és jött a pandamaci effektus:S..annyira örülök tényleg nem hittem h valaha az életben ilyen egyszerűen és szépen kitudom festeni a pilláimat..jah és nincs az a fránya elnehezülés érzés ráadásul könnyebb lemosni és talán így nem annyira roncsolja a pillákat a festés bár tudom-tudom azért a spirál jót nem tesz a szemnek még így sem...
Folytköv..még mindig jónak találom, de reggelente használva macerás..hétvégén ezt szoktam használni a semmi kis púderos sminkemhez mivel természetes hatást kelt ..de mindig kimosni az ecsetet, nekem sok..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 19.