MAC

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2016. december 27.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

2016-os limitált tavaszi kollekció

Árnyalatok: Tan Muted pinky brown bronze, Rose Rose with copper sparkle, Golden Olive High frosted green-gold

vtina85

2016. március 20.

A Rose árnyalat nagyon megtetszett, nagyon szépséges rózsaszín arany fénnyel. Szerencsére kaptam belőle sized to go méretet, aminek nagyon örültem, mert a 2,5 g is nagyon hosszú ideig elég lesz, amilyen kevés elegendő belőle. Egyébként nagyon ajánlom, nyárra nagyon jó vétel, főként lebarnult archoz biztosan nagyon szépen mutat. Mázli, hogy az állandó kollekciónak is része.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

wishes

2016. március 6.

Csodaszép lett a Tan nevű bronzos pigment, nem túlzás, hogy ez a kedvencem az egész kollekcióból. Érdekes színe van, egy gyönyörű átmenet a bronz és a rose gold között, a barna szemet egyszerűen életre kelti. Nagyon szeretem barnás, natúr színekkel kombinálni, pl. egy finom matt nude szemfestéssel csodát tesz, ha egy leheletnyit feldobok a végén mozgó szemhéjamra ebből. Még jó, hogy ilyen nagy adag, mert őszintén remélem, hogy soha nem fog elfogyni :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.