MAC

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

2016-os limitált tavaszi kollekció

Árnyalatok: Life’s a Picnic -Hot reddish pink (Satin), Pink Swoon -Soft yellow baby-pink (Satin,Permanent), Let’s Be Friends -Blue hot-pink (Satin), What I Fancy -Soft bright apricot (Satin), This Could Be Fun -Soft violet-purple (Satin), Spring Flock -Light bright coral (Satin), Oh My! -Reddish mid-tone coral (Satin,Online Exclusive)

2016. augusztus 23.

Life's a Picnic árnyalat boldog tulajdonosa lettem néhány nappal ezelőtt. (THX Wishes! :-) )
Ilyen pigmentált pirosítóval még nem találkoztam, épp csak hozzáérintem az ecsetet és tökéletesen elegendő anyag kerül rá. Nem porzik, egyenletesen eloszlatható, halványítható, satírozható. Tart egész nap, még kevésbé tartós alapozón/BB-n is, ezt nem is tudom hogy csinálja. Biztos, hogy lesz még MAC pirosítóm, mert ez a minőség bőven megéri a bolti árat is, el nem tudom képzelni, hogy mennyi idő alatt fogyhat el, mert nem túlzás, hogy csak hozzá kell érinteni az ecsetet (én RT pirosítóecset-dupe segítségével viszem fel, a tömörebb ecsetek szerintem túl sok anyagot vennének fel, és ezzel olyan szépen el is lehet oszlatni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.