MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. december 15.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Fluidity kollekció tagja. Szemceruza, mely egyesíti a Fluidlinet egy sokoldalú tollal.

4 féle árnyalatban kaphaó:

• Retro Black – black
  • Vintage Brown – deep dark brown
  • Indelibly Blue – deep navy blue
  • Privet – sea green

Lills

2016. május 11.

Tipikus filces tus, könnyű (lenne) használni, szép, pontos vonal húzható vele, tartós (lenne), viszont a probléma is a szokásos: nem fog. Konkrétan "nem ér el" a festék a tus végébe. Általában egy szememet még ki tudom húzni vele, ahogy hozzákezdek a másikhoz már csak maszatol, szürke, és ahogy próbálkozok, egyre rosszabb, gyakorlatilag használhatatlan a termék. Az üzletben, amikor kipróbálták rajtam, teljesen jól működött, itthon is egy pár alkalommal rendben volt, viszont néhány hét után vége lett. Pedig megfelelően tárolom (lefelé), tényleg nem értem mi a baj :(
Jártam már így filces tussal (Bourjois), azt hiszem maradok a drogériás verzióknál.
Sajnálom, MAC, ez nem jött össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

Sajnálom, MAC, ez nem jött össze.