MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2020. május 11.

Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

2016-os áprilisi limitált kiadás

Árnyalatok: Ray Beam és Cosmic Force

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

orchidea8627

2020. április 24.

Cosmic Force színben használom már a másodikat. Sajnos az utolsót is egyben, mivel ez limitált szín volt.
Ez egy világos szürkésbarna-taupe szín, kontúr, bronzosítónak használom a nagyon világos bőrömre és remekül bevált.
Finom, nem teljesen matt, természetes hatású égetett púder, könnyen felveszi az ecset és szépen lehet satírozni és a szín intenzitását felépíteni a bőrön.
Sajnálni fogom ha elfogy, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

Sajnálni fogom ha elfogy, nagyon szeretem.