MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2020. május 11.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

2016-os áprilisi limitált kiadás

Árnyalatok: Nanonude, Dark Energy, Full Orbit

vtina85

2016. július 25.

Tavaly volt egy négyes mineralize paletta, a Posh Pedigree, ami nagyon tetszett, de addig hezitáltam, hogy megvegyem-e, hogy lecsúsztam róla. Így amikor megláttam a Future kollekcióban a Full Orbit színösszeállítást rögtön tudtam, hogy haza jön velem, mert nagyon emlékeztetnek a szürkés zöld színei a korábbi palettához. A minőségére nem lehet panasz, szárazon és nedvesen is jól használható, nem ráncolódik össze a nap végére a szemhéjamon (alappal használom, mint általában minden szemhéjpúdert). Összességében örülök, hogy megvettem ezt a kis palettát, mert nagyon szép és különleges színeket tartalmaz, melyek jól kiemelik a zöldeskék szemem és egy másik palettámban sem találhatók hasonló árnyalatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.