MAC

Ár:   7600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MakeupMarket, Módosítva: 2018. november 19.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Sminkek szájra

Hologramos szájfény szivárványszínben játszó gyöngyökkel és hipnotizáló színekkel.

"Keltsd életre ajkaid a Grand Illusion Glossy Liquid Lipcolour káprázatos, hipnotikus színeivel. Az exkluzív, futurisztikus szájfény szivárványszínekben játszó gyöngyöket tartalmaz és hűsítő hatásának köszönhetően azonnal teltebb érzetet kölcsönöz az ajkaknak. Nem igényel fixálást."

• A többdimenziós gyöngykombinációk hatására változtatja a színeit
  • Az ultra-hologramos, metálos gyöngyök teltebb ajkakat varázsolnak
  • Frissítő, hűsítő érzetet kelt
  • Egyszerűen felvihető
  • Ragyogó csillogást biztosít
  • Egyenletesen oszlik el az ajkakon

Ár: 4000 , Eladó: Madi
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, IX. kerület, fizetés: Személyes átvétel vagy posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Fehereszti

2020. január 2.

Csillagos 5! Ez maga A szajfeny, nálam Jeffree THE Gloss kollekciót is lepipálta. Imádom a szájtermékeket, rúzsokat, szájfényeket, rengeteg van. Ennél jobbat nem próbáltam még magasan. Gyönyörű a színe, a Party Sparkle van meg azt hiszem, ez egy szép hideg babarózsaszín, csodálatos. Szinte krémes mégis fény, nagyon tartós, szép a kopása nem összeáll ragadva, nem egy egyszerű nyálszerű réteg hanem élénk, erős szép a színe is. Az ecsete a tubusnak meg kb tökéletes, szinte vonalat tudok húzni a szám körül vele, így szépen természetesen lehet nagyítani. Akcióban vettem, maximálisan megérte az árát és valószínűleg teljes áron is újravenném bármikor!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.