MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2020. május 11.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

2015 szeptemberi limitált kiadás

"Emeld ki természetes szépségedet a kontúrozás segítségével. Próbáld ki a selymesen lágy Mineralize Skinfinish highlightereket Soft & Gentle és Gold Deposit színben, vagy a matt Sculpting Powder-t az új Duo Fibre ecsetek valamelyikével."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

natulcien

2017. április 23.

Egy kedves Km--esen keresztül jutottam a Pure Sculpting árnylathoz a matt Sculpting krémek közül. A krémes kontúrokkal mindig voltak fenntartásaim, mert a por állagú bronzosítókra valahogy jobban ráállt a kezem, és azokat tökéletesen tudtam kontúrozásra is használni. Valami mégis arra sarkallt, hogy ezt a terméket kipróbáljam. Nagyon szép képeket találtam róla a neten, és jó dolgokat is olvastam különböző portálokon, így gondoltam egy próbát megér. Nagyon jutányos áron jutottam hozzá, és egyáltalán nem bántam meg. Gyorsan kedvenccé nőtte ki magát. A színe tökéletes a "warm ivory" típusú bőrömhöz. Sötétnek tűnik a csomagolásban, de felkenve nagyon természetes lesz a hatása, bárminemű sárgás, narancsos beütés nélkül. Én egy "no name" kontúr ecsetet használok a felvitelhez, majd egy másik MAC-es bronzosítóval (Pressed Amber), kerek kabuki ecsettel dolgozom össze, és a hatás nagyon természetes, és púderes lesz. A homlokomra a hajtövekhez, és a járomcsont alá használom. Nem foltos, nem maszatos, szép egységes bőrképet ad, mint a porok, csak jóval tartósabb. Nem okoz pattanást, nem irritálja a bőröm, és nagyon érdekes ahogy a krém állag átvált púder hatásba. Most már azt kell mondjam, egyszerűbb ezzel a termékkel a kontúrozás, mint a porokkal, így napi szintű használatban, első számú kötelező darabbá nőtte ki magát. Teljes áron nem mertem volna beruházni rá, de mivel nagyon gazdaságos a kiszerelése, és kevés elég belőle, ha elfogy lehet még teljes áron is megvásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.