MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,19 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2020. május 11.

Kiszerelés:   1,19 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

2015 szeptemberi limitált kiadás

"Az ember legjobb barátja inspirálta a MAC új kollekcióját, melyben a bézs, arany és bogyószínek dominálnak. Az Haute Dogs kollekcióval minden elismerés a Tiéd lesz!"

FDA

2018. október 28.

A deep brunette árnyalatot használom. Számomra ez a legjobb. Pigmentált, tartós, könnyű használni, és iszonyat sokáig elèg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.