MAC

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Shea, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

A MAC legújabb fejlesztése. Midnen eddiginél feketébb és extrább szempillák. Extra könnyű hab állagú formula, amely dúsít, hosszít. Igazi műszempilla hatás.

durcidorci

2024. június 12.

Először nem annyira tetszett, nem igazán hangsúlyozta ki a pillákat, de miután tettem alá pillaalapozót csodás lett a végeredmény. A rövid, semmilyen szempillákból is nagyon szépet varázsolt, de alapozó kellett hozzá (nekem legalábbis).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. június 12.

nonblonde

2024. június 5.

Jajj nagyon nem jó. Pedig nagyon akartam szeretni, így 41+ gondoltam megérdemlek valami jó kis drága spirált...háááát nem jött be.Irritálja a szemem, a legkisebb nedvességtől az egész szétfolyik, és még különösebben szép szempillákat sem csinál. Fun fact: poénból vettem Lidl szempillaspirált, és 1000 x ráver...:) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 5.

Zita28

2024. január 30.

A kefe és a festék fekete színe szerintem szuper. Sajnos az én pilláimon egyáltalán nem volt tartós. Irritálja is a szememet ez persze nem biztos, hogy a festék hibája, de drogériás szempillaspiráloknál ilyesmit még nem tapasztaltam. A kefe és a festék színe miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 30.

Luna0301

2024. január 14.

Először egy sminksuliban tűnt fel 1-2 lánynál, hogy olyan nagy meg szép a pillájuk, feltűnően más mint a többieké. Addig a drogériás pillákat használtam, nem is gondoltam hogy drágábban vennék spirált -minek?-, aztán kipróbáltam.. azóta semmi más nem jön szóba. Az első pár használatnál picit húzni kell le a festékből, mert valóban sok, na de utána..😍 esküszöm, ahogy kezd száradni és fogyni a termék, még akkor is imádom. A kispillájú vendégekeimen és családtagjaimon is csodát művel, anyukámnak is biztosan meg fogom vásárolni.

Egyetlen hátránya: pára hatására könnyen oldódik, ilyenkorra jöhet a vízálló változat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 14.

panelli

2023. november 17.

Nagyon örültem a valóban fekete színnek, és a Bambit megszégyenítő pilláknak (mondjuk eleve nem rövidek, viszont szőkések). De a kefe katasztrófa! Akkora bumszlik voltak rajta már frissen bontva is, amit nem tudok hova tenni. Szórakozhattam a lehúzással, eloszlatással, hogy ne úgy nézzek ki, mint egy szabadnapos csendes őrült. Egy MAC-től ennél többet várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. november 17.

Puszedligirl

2023. március 3.

Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam. Az első 2 hónapban nem is volt vele semmi baj, szép pillákat csinált, viszont az nem tetszett, hogy egy kis víz érte (értsd eső), már lefolyt a szemem alá. Még hajlandó lettem volna ezt el is nézni neki, de a 3ik hónapban már elkezdte csípni a szemem, nem is használtam tovább. Az illata nem változott meg, nem is értettem, hogy mi lett vele. Rengeteg termék maradt a csomagolásban, nem tudtam elhasználni. :(
Így keserűen éltem meg, és ennyi pénzért már nem ezt vártam volna el. ) 9 ml kapunk a normál kiszerelésben és ezt max 4-5 hónap alatt el szoktam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 3.

BernadettM

2022. október 13.

Kb 6x használtam eddig Mac szempilla primerrel együtt. Csomagban volt együtt jó áron.
A kettő együtt jól működik, de azért nem esik le az állam.
A csomagolásról megemlekeznék: olyan gagyi, hogy faj.
Ócska műanyag! Nagyon olcsó hatast kelt, ráadásul mint a spirál, mind a primer applikatora lötyög.
Óriási csalódás e teren.
Egy 2000 Ft os termek csomagolása is sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 13.

A kettő együtt jól működik, de azért nem esik le az állam.
A csomagolásról megemlekeznék: olyan gagyi, hogy faj.
Óriási csalódás e teren.
Egy 2000 Ft os termek csomagolása is sokkal jobb.

p.jozi

2022. augusztus 16.

Egy MAC-es rendelésem során kaptam belőle termék mintát. Alapvetően hosszú szempillákkal rendelkezem, mondanom sem kell, olyan pillákat csinált mintha műszempillát ragasztottam volna fel, és a kefe nekem egy álom sűrű, nem telik meg totál festékkel, nem kell lehúzogatni a keféről a felesleget, pont megfelelő volt a mennyiség. Megrendeltem a normál kiszerelésben, nekem picit csalódás volt, sokkal robosztusabb volt a kefe, és a festék is lehúzogatásra szorult a keféről, mert annyi mennyiség már borzasztóan mutatott volna a pilláimon. Ezt leszámítva szépen fog, kellően jól fed, nekem a lemosással sincsenek problémáim. Bioderma sensibio micelllásvizet használok hozzá. Nem találtam ehelyett jobbat így eddigig ez a best.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 16.

Petra1904

2022. június 21.

Pár napja rendeltem meg…Egyáltalán nem irritálta a szemem,nem pereg le!Szép hosszú pillákat csinál,de valóban nehéz lemosni…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 21.

lenochka

2022. április 28.

Nagyon jó minőségű spirál, nem irritálja a szemet, de ár-érték arányban azért lehet találni jobbat. Ha szempillaspirált keresel, de csak a MAC jöhet szóba, akkor bátran ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.