MAC

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Shea, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

A MAC legújabb fejlesztése. Midnen eddiginél feketébb és extrább szempillák. Extra könnyű hab állagú formula, amely dúsít, hosszít. Igazi műszempilla hatás.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Catnip

2021. szeptember 29.

Nekem a mini van meg, azt kezdem nagyon megszeretni :) Először nagyon sok festéket húzott ki, így kicsit macerás volt felvinni.
Göndörítővel 2 rétegben látványos, az eddigi legfeketébb spirálom. Ami még nagy plusz, hogy az utóbbi időkben minden szempillaspirál irritálta a szemem, ez pedig nem csak, hogy nem kenődik és pereg, de tök jól bírja a szemem is. Szerintem beszerzem belőle a normál kiszerelésűt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

adrienn20

2021. június 25.

Nagyon szeretem, nekem csodás pillákat csinál. Hosszítja, dúsítja. Tartós, nem pereg, nem kenődik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

senskin

2021. május 13.

A legelegánsabb spirál amit eddig használtam. Tartós nagyon! Szép a színe. Mi kell több? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

Sz.Anita79

2021. január 5.

Régebben rendelés mellé küldték ajándékba a minijét, akkor totálisan beleszerettem és vártam egy akciós lehetőségre. Végre eljött az 1+1-es akció és rohantam megvenni. Most vagy változtattak rajta, vagy a teljes kiszerelés vacaksága miatt, de hatalmasat csalódtam! 😒 Rengeteg festéket vesz fel a kefe és vastagon összetapadnak a pillák. Pfff, háromszor annyi idő így a szemfestés. Egy régi másmilyen spirál keféjét kimostam és azzal húzom le ennek a keféjéről ügyesen trükközve, nehogy sok menjen rá, így már szépen lehet felvinni! Azért egy 8 ezres, neves MAC spiráltól nem ezt vártam volna. A színe amúgy szép mélyfekete, napközben tartós, nem maszatolódik a szemhéjra, viszont a párában menthetetlenül feloldódik. Többet nem veszek, az biztos!!! Maradok az évek óta atombiztosan bevált L'oreal és Collistar spiráloknál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 5.

zavive

2020. november 6.

Nekem nagyon bejött ez a spirál! A MAC üzletben az eladó megmutatta, hogy milyen technikával kell az ilyen szilikonkefés spirálokat használni, és bakker, működik!🙂 Nagyon szép, természetes hatású pillákat csinál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

VanillaBlossom

2020. szeptember 15.

Túl vagyok egy jó pár high end spirálon, de szerintem eddig ez a legjobb. Nem mondhatnám, hogy sokat dúsít - na jó, egy picit igen - viszont a pillagöndörítőmmel nyerő párost alkotnak. Szép, természetesen hosszú pilláim lesznek tőle, nem tapasztja össze a szálakat és tart egész nap.
Az biztos, hogy meg kell tanulni bánni vele, ki kell tapasztalni a megfelelő mozdulatokat és a festék mennyiségét, de kifejezetten jó vételnek tartom.

Fura, mert műszempilla hatást ígér, de nekem épp azért tetszik, mert egyáltalán nem azt ad. Szép fekete, természetes hatású pillákat varázsol, ahogy írtam, egyáltalán nem tapaszt.

Egyetlen egy negatívuma, hogy túl hosszúnak tartom a fejét. Amíg nem volt rutin a kezemben, addig elég sokszor megszúrtam vele a szemem.

Ez pedig csak egy szösszenet: Először nagyon szkeptikus voltam a szilikon kefékkel, de most már teljes mértékben szilikon párti vagyok (spirálok terén). Könnyebben tudok dolgozni velük, és a hatásuk is sokkal természetesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

gabika23

2020. augusztus 9.

Nagyon megbántam, hogy megvettem egy vagyonért. Drogériában negyed ennyi pénzért sokkal jobb spirált lehet venni. Nekem csalódás, biztosan nem fogom újra venni. A csomagolása miatt nem egy csillagot adok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Petra1992

2020. július 23.

Sajnos nem vagyok elégedett a spirállal :( Nagyon sok anyagot vesz fel, és hiába kenem le az oldalára még így is sok marad rajta és a felfestésénél mindig jut a bőrömre is. Bízom benne hogyha fogy, akkor könnyebben lehet majd vele dolgozni. A színe nagyon szép fekete és ezeket a kellemetlenségeket leszámítva szép, íves, göndör pilla a végeredmény. De nem vagyok kompromisszum kötő ilyen ár mellett. Nem fogom újra venni :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

Diamond26

2020. július 19.

Az biztos, hogy nem a legjobb spirál a piacon, kicsit többet vártam tőle. Alsó pillára azonban szerettem használni, mert nagyon precízen fel lehet vinni vele a festéket, így nem is kenődött el soha. Felső pillákra viszont szinte mindig mást használtam, nekem oda kevés volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

SzisziAdri

2020. június 11.

Csalódás... :( Karantén idején rendeltem, szállítással együtt majdnem 10 ezer forint volt. A márka és az ár miatt többet vártam tőle.... Ahogy többen is írták előttem, tényleg rengeteg anyagot vesz fel, hiába kenem le az oldalán, akkor is van, hogy összeragadnak a pillák. Én szempilla göndörítőt is használok, együtt egyébként nagyon szép pilláim lesznek (persze csak akkor, ha épp szerencsés vagyok és nincs 5 kg festék 1 pillán). Mindezek után ráadásul nekem totál szétfolyik... felkenődik a szemöldök ívemre és az alsó szempilláim alatt is fekete lesz pár óra elteltével. Fixálóval biztos jól működik, de én hétköznapokra vettem ezt a spirált, ezért minden nap nem fixálok. Aki ezen gondolkodik próbáljon ki hasonló kefével rendelkező drogériás termékeket (Loreál vagy Maxfactor), ők is tudják hozni ezt a színvonalat, ha nem jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.