MAC

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Shea, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

A MAC legújabb fejlesztése. Midnen eddiginél feketébb és extrább szempillák. Extra könnyű hab állagú formula, amely dúsít, hosszít. Igazi műszempilla hatás.

Ár: 5500 , Eladó: Sophii
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2500 Ft , Eladó: noemi1990
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy postán maradóként előre utalás esetén
Missglamorazzi

2019. március 23.

Pici méretben vettem meg, a Too Faced Better Than Sex mellett ez lett a másik kedvencem. Nem morzsolódik le nap folyamán, mégis könnyű lemosni - nem szeretem, mikor erősen kell dörzsölni a szemsminkem lemosáskor. Szép, intenzív fekete, alsó és felső pillákra is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

szilvike94

2019. március 21.

A karácsony utáni csomagakciók keretében jutottam hozzá ennek a szempillaspirálnak a mini verziójához. Sajnos elért az a dolog engem is, hogy most már minden szempillaspirált ehhez hasonlítgatok...hiszen ez a legjobb, amit eddig próbáltam. Nem pereg, nem kenődik, kibír egy kőkemény edzést is...szóval teli találat nekem. Ja és természetesen hosszú szempillákat varázsol és szépen szétválasztja őket. (Dúsítani annyira nem dúsít de ez engem nem érdekel mivel sok szempillám van.) Már 1,5 hónapja biztos elkezdtem használni, de még mindig nem fogyott el. A nagy kiszerelésre is tervezek beruházni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2019. február 24.

Nekem egy mini változatom van belőle. Nagyon szépen szétválasztja a pillákat, hosszítja őket. Nem fogom újravenni, ha elfogy, mert vannak ennél sokkal olcsóbb szempillaspirálok, amik ugyanilyenek.
5 csillagot adok, mert még ha túlárazott is, elég jó szempillaspirál számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 24.

5 csillagot adok, mert még ha túlárazott is, elég jó szempillaspirál számomra.

SzPatricia

2019. február 13.

Az utazomeretben van meg . Nagyon szeretem, hatalmas , gyonyoru, csomo mentes pillakat varazsol! A kis csomagolas is tobb mint 2honapot birt,mindennapos hasznalat mellett ! Ami nem tetszik benne,hogy valamiert rajtam konnyen lekenodik,amit ki nem allhatok:( ezert csak 4csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

EnyediF

2019. február 12.

Nekem egy bemutató darab van belőle, és szépen szétválasztja a pillákat, és egész nap a helyén marad. Sajnálom az árát, mivel nagy kiszerelésben meg akartam venni, de mikor megláttam az árát majdnem hanyatt estem. Szerintem az olcsóbb termékek is tudnak ennyit annak dacára hogy a termék tényleg nagyon jó, de szerintem ár-érték arányban messze túlzás.
Ami a pontozást illeti ha valaki hajlandó megfizetni, egy nagyon jó terméket kap, ezért megkapja tőlem is a maximális pontszámot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

pillacskak

2018. november 4.

Hat, nem 6500, hanem 7500, szóval remélem kijavítják.:)
Kicsit borsos az ara, viszont szerintem nagyon jo:) nekem az extra black van meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

Hat, nem 6500, hanem 7500, szóval remélem kijavítják.:)

atmi

2018. november 1.

Szetvalasztja a pillakat, es egesz tartos de egyaltalan semmi extrem nincs benne. Tobbszori atkenes utan is maximum hetkoznap viselheto termeszetes pillakat csinalt. Ezt viszont barmelyik olcsobb szempillaspiral is megteszi. Az igazsaghoz hozza tartozik, hogy csak mintam van belole es lehet hogy emiatt nem mukodott a dolog, mert a szines tarsaibol harmat is elhasznaltam mar.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 1.

shatzy

2018. augusztus 28.

Extrémnek nem mondanám, de összességében elégedett vagyok vele. Nem csípi a szemem, pedig erre érzékeny vagyok. Hosszabbít, egyszerre nem vesz fel sok krémet, így nem csomósít. "Kezdőknek" is ajánlott, mert szépen szétválasztja a szempillákat. Többször át kell menni vele, hogy ténylegesen hosszabbítson, de azzal, hogy hajnalban nem kenem magam össze, és nem tapadnak össze a pillák, már megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Detti90

2018. augusztus 17.

Pixiben volt belőle mintám. Nem rossz-nem rossz, tetszik a szilikonos kefe, és hogy nagy méretű a feje. Én csak a szilikonosakkal tudok szép nagy szempillákat varázsolni magamnak, és ezzel is sikerült. Magamtól nem venném meg, mert van ennél sokkal jobb is olcsóbban, de nem egész jó volt, tényleg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Moxonidin

2018. július 22.

Annyira szeretném, hogy jó legyen!! De nem az... vagy lehet csak az enyém rossz... a kefe használhatatlan. Túl sok festéket vesz fel, és borzasztó a végeredmény. Időnként újra megpróbálkozom vele. Az ujjammal próbálom leszedni a felesleges festéket a keféről. De tényleg végig kell ezt játszanom egy 8ezer forintos spirálnál?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.