MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2016. július 13.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Szempillaspirál személyre szabható ívelt kefével a göndör szempillákért.

toberedina

2019. június 3.

Nagyon szeretem, csípem ahogy több állásba lehet helyezni, így igazán szép pillákat lehet varázsolni vele. Nekem nem is ragad össze, könnyű használni. Az egyik legjobb szempillaspirál, amit eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Lina14

2016. október 11.

Én szeretem ezt a több állását, de főleg a hajlítottat. szép, vastag, látványos pillákat csinál, de a rövid, tüskeszerű, műanyag szálak sajnos hajlamosak összetapasztani a pillákat, figyelve kell felvinni. Nem pereg, nem mászik el, de nem nagyon nehéz lehozni. Nem hiszem, hogy ehhez térek vissza, de biztos, hogy a következő spirálom is maces lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.