MAC

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petruszanna, Módosítva: 2020. május 10.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Szikrázó és gyönyfényes árnyalat, intenzív, ultra-krémes rúzs végeredménnyel. Ez a vadonatúj rúzstextúra a színek és a csillámos finish kavalkádját kínálja, ragyogó gyönyházfényű szemcsékkel, amelyek erős csillogást adnak darabos érzet nélkül. A rúzs csillagokkal és csillámporral díszített. A különleges, fényes fekete csomagolás többszínű csillámokkal és rózsaarany M∙A∙C logóval egészül ki.

6 árnyalatban kapható

Ár: 5.000,- Ft (+ postaköltség) , Eladó: ViKimi
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta előre utalás után

Mesike91

2020. április 8.

Kaját nem állja, és durván kopik, de ennek nem is ez a dolga. GYÖNYÖRŰ. Nagybetűs csillámporos szerelem. Nem ennyire bordót vártam, hanem igazi szexi pirosat, de sebaj, így kiválóan ment a Black Swan jelmezemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

aemit

2020. január 15.

Kiss of Stars árnyalatban ma érkezett, csodásan szikrázó. Megrendeltem Gold Star árnyalatban is.
Kifutó termékként az ára sem vészes. :)
Nyárra szerintem tökéletes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

Kifutó termékként az ára sem vészes. :)
Nyárra szerintem tökéletes lesz.

petruszanna

2019. november 21.

WALK OF FLAME BERRY RED árnyalatát próbáltam egyszer. Nagyon szép színe van, tartósnak is tűnik,de sajnos nem áll nekem jól :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.