MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2016. április 24.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Limitált kiadás

12 féle árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Jucccc

2021. március 27.

Nekem a Slow/fast/slow szín van meg, ami erősen pigmentált, rózsaszínes réz színű (kicsit "színváltós" a fényviszonytól függően). A sok csillám ellenére nálam nem potyog, bár szemhéj alapozóra kenem fel. Általában füstös szemet készítek vele, de önmagában is szép. Hozza a Mac-től elvárható minőséget. Sajnos már nem mindegyik árnyalat kapható, pedig nagyon szép mind. Én egyébként hétköznapokon használom, nem érzem kifejezetten alkalmi, vagy "party" sminknek. Szeretem, gyakran használom, de azért sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 27.