MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2016. április 24.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

A MAC MACnificent Me 6 győztese által inspirált 2015-ös őszi kollekció.

Árnyalatok: Cool Complement, Frankly Frosty, MACnificent Me!, Fabulous DNA, In My Element, To the Eye, Sable, Type, Dance in the Dark

MAC MACnificent Me Eyeshadow x 9 Palette - She is a model
Ár: 10000 Ft , Eladó: beautyanna
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen

GlamourAndStyle

2015. október 31.

Régóta vágytam egy MAC 9-es palettára, és bár gyönyörűek a színpárosítások, maradéktalanul egyik sem győzött meg, mert vagy vannak már olyan színeim, vagy csak nagyon ritkán használnám őket (pl a lila verziót). Aztán megláttam neten ezt a palettát és azonnali szívrablás történt általa! Tökéletes natúr paletta mályvás, taupe-os árnyalatokkal, de mégsem egy UD NAKED 3 dupe, sőt egyik NAKED palettához sem hasonlít, pont ezért vettem meg.

És milyen jól tettem, mert annyira gyönyörűséges és annyira jól kihasználható. Október 2-án vettem - és ami a legviccesebb, az egész kollekció október 1-én debütált és már csak 2 darab volt ebből a palettából - azóta pedig szinte minden nap utána nyúlok. Kis mérete miatt jól hordozható, az tuti, hogy utazásokra is ezt fogom magammal vinni, mert nagyon jól variálhatóak a színek, tengernyi lehetőség rejlik benne, akár nappali, akár esti sminkről van szó.

De amire mindenki kíváncsi:
- A színek mindegyike jól pigmentált, bár itt megjegyezném, hogy nem annyira brutál erősen, mint pl az említett Naked paletták színei. Tehát a kezemen swatcholva, ahova ujjal vittem fel, nem olyan intenzíven jelentek meg a színek, de ecsettel abszolút nincs velük probléma, nem kellett 20x átfutnom a szemhéjamat, hogy végre lássam a felvitt színt.
- Egyik szín sem porol és nincsenek köztük minőségbeli különbségek.
- A matt és a szaténos árnyalatok aránya egyszerűen tökéletes 4 matt, 4 szaténos és 1 csillogó szemhéjfesték van benne. Én személy szerint a csillogó árnyalatokért nem vagyok túlzottan oda, mert hétköznapra sok, ebben viszont olyan gyönyörű és visszafogottan csillogó pigmentek vannak, hogy hétköznapra is simán elmegy a belső szemzugba vagy a szemhéj közepére.
- Tartós, alappal együtt (én a MAC Paint Pot Painterly árnyalatát használom) lerobbanthatatlan addig, amíg le nem mosom. Ez mondjuk egy MAC terméktől el is várható.

Negatívumot egyszerűen nem is tudok említeni, abszolút szerelem ez a termék, más nem is lehetne csak 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

De amire mindenki kíváncsi:
- Egyik szín sem porol és nincsenek köztük minőségbeli különbségek.