MAC

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   11,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2020. május 11.

Kiszerelés:   11,5 g
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

A MAC MACnificent Me 6 győztese által inspirált 2015-ös őszi kollekció.

2 féle változatban kapható: Accentuate/Sculpt és Lightsweep/Shadester

2015. október 12.

A világosabb, Accentuate/Sculpt változat van meg. Még csak pár napja az enyém, de imádom. A sötétebb szín egyáltalán nem narancsos, tökéletes kontúrozó szín, az NYX Taupe-hoz hasonló, csak még szebb. A világos szín is matt, régóta kerestem ilyen párosítást. Nem csak kontúrozásra, szemfestésre is használtam már, ott is megállja a helyét. Nagyon szépen, egyenletesen teríthető arcon is, szemen is, és nagyon tartós. A mennyiség pedig évekre elég lesz. Remélem, mire elfogy behozzák majd állandó termékként (vagy kiadnak egy újabb limitált kollekciót, amiben benne lesz). Semmi negatívumot nem tudok mondani rá. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.