MAC

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2016. szeptember 12.

Kiszerelés:
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Különböző stílusú és hosszúságú soros műszempillák.

A képen a 21-es számú látható.

Ár: 3990ft + száll költség , Eladó: Qwerty1234
Állapot: eredeti bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: Előreutalás után postán maradó vagy foxpost, személyesen Szolnok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Madi

2016. szeptember 26.

Első MAC pillám. A 4-es számú van meg, elég természetes hatású, én csak dúsításra vettem, mert természetesen is nagyon hosszúak a pilláim. Picit macerás feltenni, mert ritkás és ezért nehezebb olyan szépen ívelten, mint azoknál a pilláknál, ahol nincs kihagyás a szálak között. Hétköznapra, tus nélküli natúr sminkhez tökéletes. Ha jól van feltéve, nem is érezni, hogy ott van, mert nagyon könnyű, nem úgy, mint a hajból készültek. Az ára sok ahhoz képest, hogy semmi extra nincs benne, én maximum 3000 forintot adnék egy "sima" pilláért, annál drágábban már csak az extrém fajtákat venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.