Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   11 300 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Konczt, Módosítva: 2016. november 18.

Ár:   11 300 Ft
Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek

2016-os karácsonyi limitált kiadás

Rezes-tónusú arc szett Extra Dimension pirosítóval és Extra Dimension Skinfinish-sel.

GlamourAndStyle

2017. február 10.

Kétség kívül az utóbbi idők legszebb karácsonyi kollekciója volt ez számomra a MAC-től, be is gyűjtöttem pár darabot a szortimentből, de a legnagyobb kedvenc, sőt szerelem ez a kis compact lett. Nekem a világosabb "Peach" árnyalatú van meg, amióta elhoztam a boltból (még novemberben) minden egyes nap ezt használom, gyönyörű a színösszeállítás szerintem, főleg a mindennapokra.

A pirosítója tipikusan olyan szín, amivel nem lehet hibázni, naturális, rózsás-barackos árnyalat, sosem tudom "túltolni" annyira, hogy az sok legyen, de szépen építhető, szinte beleolvad a bőrbe. A highlighter miatt lett azonban abszolút favorit nálam ez a duó, nem túl hideg tónusú, de nem is túl meleg, pont az az igazi tökéletes pezsgőszín, ami nem ordít az arcon. Ez a mindennapokra a lehető legjobb választás, mert pont csak annyi fényt ad az archoz (mindamellett, hogy iszonyúan pigmentált), ami ad egy kis pluszt a megjelenéshez.

Nem kérdés, hogy 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Nem kérdés, hogy 5 csillag!

Konczt

2016. november 26.

Gyönyörű színek, nekem a sötétebb árnyalat van meg. Gyönyörű, tartós hatás, a bronzosítóból nagyon kicsi kell, a highlighter pedig gyönyörű! Ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0