MAC

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: balogh.andrea, Módosítva: 2020. augusztus 6.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony ajakrúzs habszerű textúrával, amely a tökéletes  púderes matt finish mellett kényelmes viseletet és 10 órán át tartó hidratációt biztosít.

17 árnyalatban kapható

MAC Powder Kiss Folyékony Rúzs - 990 More the Mehr-ier
Ár: 6500,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Ár: 6500 , Eladó: Fanccso
Állapot: Egyszer próbált kézen, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel vagy FoxPost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mesike91

2020. augusztus 7.

Már megint nem életem színválasztása... (A Little Tamed). Túl rózsaszín vagy nem tudom, keveset kenve egész jó. Lehet egyébként keverni a színeket. A lipmousse-szal nem egyforma az összetétele, de működnek együtt. Picit nehezebb érzés, de határozottan jó, ápoló. Annyira jó az applikátora, de nagyon sok terméket felvesz, ezért picit kenek fel, aztán ujjal el. Ecsettel még nem próbáltam. Kajálást nagyon nem bírja, és sajna undin kopik, még egy kevésbé sötét színnél is. Viszont ha már megszáradt, akkor puszit, ivást jól bírja, nem mázgálódik. Fura, hogy rúzs és kenős is van belőle, de nem rossz, csak nem árt, ha tudjuk nézegetni, hogy áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.