MAC

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: balogh.andrea, Módosítva: 2020. augusztus 6.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony ajakrúzs habszerű textúrával, amely a tökéletes  púderes matt finish mellett kényelmes viseletet és 10 órán át tartó hidratációt biztosít.

17 árnyalatban kapható

Ár: 5000 , Eladó: Gabcsi00
Állapot: bontatlan, Helyszín: budapest, fizetés: személyes átvétel, utalást követően foxpost
MAC Powder Kiss Folyékony Rúzs 2022 Karácsonyi kiadás "The Best Gift Is Me"
Ár: 7800,-Ft + szállítási költség (Foxpost automatába 1499,-Ft, postán maradó ajánlott levélként 670,-Ft, Packeta 1290,-Ft) , Eladó: Kata791
Állapot: Egyszer próbáltam, Helyszín: Taksony , fizetés: OTP-s számlára történő utalást/befizetést követően ajánlott postán maradó levélként/Foxpost automatába/Packetás szállítással

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

angyalka1225

2022. május 31.

Mivel a MAC-kel általában befürdök, az esélytelenek nyugalmával csábultam el egy újabb különleges színre egy magazinnak köszönhetően. (Néha kerül kezembe olyasmi, akkor is vásárlás a vége..😅🤦‍♀️) Kellemes meglepetés volt, még ha nem is pont olyan, mint a sminkrovatban volt, de határozottan különleges szín (Devoted to chili), és valahogy bejött ez az állag, pedig nem vagyok matt-párti. Biztos az is sokat számít, hogy ez nem szárít és nem is kopik csúnyán -bár aláhidratáltam. 5 csillagot mégse adok, mert evés nélkül és minimális ivás mellett se bírt ki egy kis bevásárlást oda-vissza. Ja, az illatát is szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 31.

hgabriella97

2022. február 18.

Kedvenc folyékony rúzsom lett. Az állaga krémes és lágy, nagyon szép végeredményt ad és kényelmes viselni. Lehet vele erős, intenzív színt elérni, de lágy egyszerűbbet is. Nem annnnyira tartós de egyenletesen kopik. Az illata álom, cukrozott mandula jut róla eszembe. Date maker és Over the taupe árnyalatban van meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 18.

legallybrunette

2021. november 4.

Csodás a textúrája, gyönyörűen terül, szép az eredmény, valóban púderes, bársonyos, egy álom. Ügyesebbek kontúr nélkül is feltehetik, de nem árt egy ceruza, úgy sokkal szebb.
A Haute Pants nevű, sötét málnapiros színt vettem meg, hideg tónusú bőrhöz, sárgásabb árnyalatú fogakhoz ideális "a vörös rúzs"- nak (csak képeken, a tubusban és az applikátoron tűnik pirosasnak, felkenve kijön a kékes-sötétmálnás szín). A tartóssága viszont ilyen árfekvésben több mint gáz. Fog, kopik, szóval egyáltalán nem az a rúzs, amire nyugodtan rábízhatod magad, hanem folyton nézegetni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 4.

manobeka

2021. augusztus 25.

Talán vagy 100 rúzsom biztos van, matt is, de ezt szeretem a legjobban használni.Valahogy ezt tudom a leggyorsabban, legkönnyebben felvinni, jó az állaga hozzá és az applikátor is.Csodásak a színek is.Tartósság nulla, de mégis ez a kedvencem.ez is szárít egy idő után, de szép marad napközben is szájon.Természetes hatást lehet elérni vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Mesike91

2020. augusztus 7.

Már megint nem életem színválasztása... (A Little Tamed). Túl rózsaszín vagy nem tudom, keveset kenve egész jó. Lehet egyébként keverni a színeket. A lipmousse-szal nem egyforma az összetétele, de működnek együtt. Picit nehezebb érzés, de határozottan jó, ápoló. Annyira jó az applikátora, de nagyon sok terméket felvesz, ezért picit kenek fel, aztán ujjal el. Ecsettel még nem próbáltam. Kajálást nagyon nem bírja, és sajna undin kopik, még egy kevésbé sötét színnél is. Viszont ha már megszáradt, akkor puszit, ivást jól bírja, nem mázgálódik. Fura, hogy rúzs és kenős is van belőle, de nem rossz, csak nem árt, ha tudjuk nézegetni, hogy áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.