MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2016. május 17.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Szempillaspirál rugalmas nyéllel, amely képes meghajlani akár 90 fokos szögben.

Árnyalat: Twisted Black

Ár: 4500 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: kipróbált, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost, mpl automata

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. december 16.

Nem hatott rám elementáris erővel ez a sprirál, furán kicsi a keféje - ami elvileg jó, mert könnyen elérünk vele bárhová, de mégis szokatlan. Ha csupán a pilláid hosszának a kiemelése a cél, akkor remek választás lehet. Másra viszont ne számíts.
A 90 fokos hajlíthatóság - hát nem tudom, hogy kinek van erre igénye, én még egyszer sem hajlítottam, úgy használom, ahogyan megvettem.
Jó, hogy nem pereg, nap végén sem lesz tőle az arcunkon nyoma.
Engem 100%-osan azért nem győzött meg, mert inkább azokat a spirálokat szeretem, amelyek amellett, hogy hosszabbítanak, kicsit sűrűbbé is teszik a pillákat. Egyébként meg a vége többnyire ugyanaz, visszakanyarodok egy Maybelline-hez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. december 16.

Jó, hogy nem pereg, nap végén sem lesz tőle az arcunkon nyoma.

deezsina

2019. augusztus 14.

Félve vettem meg, akkor még ennyi értékelés sem tartozott hozzá, a közepesen bevált clinique spirálomat váltottam le vele.
Röviden összefoglalva nagyon szétválasztott, hosszú pillákat csinál, tehát testességet és dús hatást ne ettől várjon az ember. A keféjét meg kell szokni, nekem kb kétszer annyi idő szépen felvinni a festéket, mint általában szokott lenni, egyrészt mivel többször kell végighúzni, másrészt jobban kell egyengetni, beállítani.
A hatás így természetesebb, szellősebb lesz, nekem eddig tetszik.
Külön kiemelném még a két számomra legfontosabb tulajdonságát, eddig nem láttam peregni (persze ez a használattal és ahogy szárad a spirál változhat) illetve nagyon szépen és könnyen lemosható, kb nem is kell hozzá külön sminklemosó, a melegvíz és az arctisztító leviszi, ami nagyon jó, nem kell a szemek alatti érzékeny bőrt tovább gyötörni. Így összességében nekem tetszik, lehet hogy megmaradok nála!

update 2-3 hónap használat után: továbbra sem pereg, és ahogy picit talán sűrűsödik, egyre könnyebben vihető fel és tök jó kinézetű szempillákat csinál. Amire vigyázni kell, hogy én túlságosan erősen csavarhattam rá a kupakját, amitől megrepedt picit, remélem nem esik szét és tudom használni amíg az állaga engedi, amúgy szuper pozitív csalódás ez a spirál!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

A hatás így természetesebb, szellősebb lesz, nekem eddig tetszik.

fdorottya

2019. március 13.

Elsőre látásra a keféje használhatatlannak tűnik. Én is eléggé megijedtem tőle, de hát mondom egy próbát megér. Nos lányok, fiúk csodás pillákat lehet vele készíteni. Nem ragasztja össze a pillákat, nincsenek csómók, nincs pókláb. Nem vesz fel sok festéket a kefe, még ha elsőre úgy is tűnik. Gyönyörű a végeredmény. Nagyon tetszik ez a hajlítható szár megoldás. A szemzugba is simán fel lehet vele vinni a festéket a pillákra. A festék maga hozza a MAC minőséget! Tetszik! Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Quebeck

2019. február 6.

Na, csak összekaptam magam hogy írjak ehhez a spirálhoz egy véleményt - ha már árulom is itt a piactéren.....
Jómagam az estée stuoumptus extreme szempillaspirálomat cseréltem le erre, valahogy ezzel szebben tudok dolgozni.
Nem ragasztja össze a pillákat, szépen hosszít is és nem pereg le a nap végére.
Hajlítható a nyele, de ez spirálozás közben nem zavaró, mert magától nem haljik el, csak ha direktben elhajlítjuk.
Egyszóval: ajánlom nektek, érdemes egy próbát tenni vele....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 6.

Nem ragasztja össze a pillákat, szépen hosszít is és nem pereg le a nap végére.
Egyszóval: ajánlom nektek, érdemes egy próbát tenni vele....