MAC

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zsófffiica, Módosítva: 2014. július 9.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

BeataK

2015. december 15.

Majdnem 10 ezer forintért sokkal többet vártam. Ugyanannyit nyújt, mint egy sima drogériás termék, kétszer annyiért. Pedig sok jó terméke van a MAC-nek, ez valahogy nem tartozik közéjük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

kekszexpressz

2015. június 3.

sajnos a neten rendeltem rossz színűt. túl sötét és narancssárga volt. bronzosítónak használtam egy darabig de annak is hitvàny volt :( aztán levertem véletlenül eltört kiborult kuka. nem kár érte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Zsófffiica

2014. július 2.

Olyan alapozót kerestem ami a nyári hőségben hosszan tart, jól fed és nem fényesedik ki.
MAC-ben segítséget kértem és ezt az alapozót ajánlották.
Számomra a TÖKÉLETES alapozó.
- Fedése tökéletes, szinte láthatatlan a bőrömön.
- Matt a finise
- Melegben nem fényesedett ki, nem mozdult el
- Reggel felteszem, este ugyanolyan állapotban van :)
Sorolhatnám még a pozitív dolgokat róla! Az ára 9300 Ft. Abszolút megéri a pénzét, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Csillagos ötös! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

MAC-ben segítséget kértem és ezt az alapozót ajánlották.
Számomra a TÖKÉLETES alapozó.
- Fedése tökéletes, szinte láthatatlan a bőrömön.
- Matt a finise
- Melegben nem fényesedett ki, nem mozdult el
- Reggel felteszem, este ugyanolyan állapotban van :)
Csillagos ötös! :)