MAC

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. április 12.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Pro Longwear hosszan tartó,  krémes, sűrű szín,  zökkenőmentesen. vihető fel 12 órás vízálló formula, helyén marad, és piszok-mentes.

• Bőrgyógyász által tesztelt
  • Transfer-rezisztens
  • Vízálló

csicsi86

2018. július 2.

Nálam a helyén marad, de a vízvonalról ugyanúgy lekopik egy idő után. Nem hiszem, hogy őt venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Csibi8

2017. április 2.

Nagyon nagy csalódás ez a szemceruza :(
Barátnőmtől kaptam Karácsonyra, még jó, hogy nem én költöttem rá..
Szinte alig fog, többször kell meghúzni vele a vonalat és akkor is elég halványka..
1 órát sem bír ki úgy, hogy ne kezdjen el kopni. Ettől a 800 ft-os Essence szemceruzám is tartósabb és feketébb..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 2.

Nagyon nagy csalódás ez a szemceruza :(
Barátnőmtől kaptam Karácsonyra, még jó, hogy nem én költöttem rá..