MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: forraine.timea, Módosítva: 2014. július 1.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Akár 6 órán át tartós.

topsminkotti

2019. július 29.

Nem a legjobb konstrukció:) Intenzívek a színek és aránylag tartós, de foltosak kopik. Egyáltalán nem kényelmes, ragacsos az állag. (A színek, amúgy szépek). Nekem a Show me! árnyalat van meg, ami egy gyönyörű natúr szín, de az előbbiek miatt keveset viselem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 29.

ancsyka88

2016. június 28.

Több árnyalat is megvan, nagyon jól hidratálnak és meglepően jó színük van a világosaknak is. Nem az a kategória, hogy a tubusban még van színe, felkenve viszont átlátszó. Nagyon tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

despoina

2015. március 20.

Kapásból tudok rá 3 negatívumot:
-Ma probáltam a Váci utcai üzletben, egy "pille cukor pink" színben. Körübelül 15 perc se telt el és a szájfény felszívodott a számról, kapkodtam is a fejemet az Orex üzletben ahol a hatalmas tükörben akartam megcsodálni.. De sajnos nem volt mit mert egyszóval: hűlt helye volt röpke negyed óra alatt! A vicc csak a pro longwear név. Pedig nem spóroltam az anyaggal amikor kiprobáltam.
- Ragad. Nem kicsit, nem elviselhetően..Olyan mint a folyékony pillanatragasztó...Nem is merek belegondolni mi történik ha éppen egy szép szeles reggelen használjuk....XD
- Az ára..ezért a cuccért elkérni 6 ezret rablás a köbön!!! Egy 3 ezres natúrkozmetikumos szájfény vagy a Bourjois sokkal jobb vétel...
Pozítivumot sajnos nem tudok írni.... mert minden percben használhatnám igy 2-3 napon belül elfogyna...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Kapásból tudok rá 3 negatívumot:

Borimam

2014. július 1.

Régóta megvan és nem tudtam megszeretni. Nekem nagyon ragadós és nehéz érzés felkenés után. De ennek ellenére sem érzem túl tartósnak. Leginkább rúzs alá próbálom elhasználni. Ennél jobb szájfényeket is találni a MAC-nél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 1.

forraine.timea

2014. június 20.

A Next Fad árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Egy gyönyörű pink árnyalat, ami szuper tartós. Nagyon könnyű felvinni az aplikátorral, és evés-ivás mellett 6 órát simán kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 20.