MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sam, Módosítva: 2015. június 4.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ecsetek

A MAC 2013-as őszi limitált RiRi kollekciójának púderecsete.

LaNara

2016. február 15.

Ugyanez van meg, bár nem a Riri verzió hanem a sima, de ugyanez a kicsi. Nagyon szeretem, főleg pirosításra használom, és nekem nagyon bevált. Lehet, hogy majd még kísérletezek vele, hogy miként állja még meg a helyét és jövök majd updatelni. Addig is 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

scisneros

2014. szeptember 3.

PERFECT! Az utolso darabot hoztam el az üzletből. Most az egyszer nem bántam meg, hogy ramsoztak az eladók! :-))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 3.