MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kittygirl1630, Módosítva: 2016. február 6.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

Limitált kiadás

A MAC két ünnepelt színű pírját ötvözi. Az élénk korall remekül kiegészíti semleges matt bronz színt.

Hibiscus Kiss árnyalatban kapható

Ár: 6500 , Eladó: Katia88
Állapot: Próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes vagy foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tsz391

2013. november 15.

Nem tudom en annyira nem vagyok vele kibékülve , gyonyoru meg szép meg minden , de nekem a sötét bőrömön nem mutat olyan jól , nem értem hisz riri se túl fehér :D nem is sűrűn nyúlok hozza sajnos , pedig nagyon örültem mikor megvettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Nora.89

2013. október 1.

Ma reggel szerencsére sikerült az " elsők közt" megvennem.... Tartottam tőle hogy vilàgosabb bőrön túl erős lesz, de ott kisminkeltek vele es nagyon szép. Reggel óta fennt van, nagyon tartós. A csomagolása nagyon szép és minőségi. ( a tükör nagyon jó hogy benne van az egész gyönyörű. ) A többi termék is nagyon jó volt, igaz volt ami màr reggel elfogyott . Picit drágának tűnhet (7300Ft) de nekem már a csomagolás miatt is megérte...!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.