MAC

Ár:   15 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szysszy, Módosítva: 2020. május 10.

Ár:   15 900 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

A Shiny Pretty Things Face Compact árnyalatai egy kis plusz ragyogást adnak az arcbőrnek az Extra Dimension Skinfinish, Blush és Bronzing Powder segítségével két árnyalatban. Mindegyik kompakt Shiny Pretty pink és ezüst metálfényű csomagolásban érkezik meg az ünnepi partikra.

Nashuaaa

2020. május 18.

A világosabb volt meg belőle, túladtam rajta. Nem azért, mert rossz termék lenne, egyszerűen csak sok jobb palettám van, ezért kihasználatlan volt. A bronzer picit világos az olivás- sárgás bőrömre, a pirosító túl pinkes, a highlighter nagyon szép pezsgős szín. A textúrája krémesebb állagú por, jól is pigmentált, bár már a swatchoknál is érezni, hogy nem ad le annyi festéket, mint pl egy tarte paletta, ezért nehezebb lehet szépen felvinni. Összességében egy jól pigmentált, kellemes állagú termék, szép színekkel, csak én fölöslegesen csábultam el karácsony körül, amibe tuti belejátszott a csomagolása is, ami szerintem nagyon kis glames-nekem inkább szilveszteres- csajos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

bugeyes

2019. április 26.

Itt vásároltam a világosabb kiadást egy kedves eladótól, nagyon megkímélt állapotban. :) A minőségére sincs panaszom, nagyon tetszik, hogy minden egyben van, így utazáshoz is tökéletes. Az, hogy szép a csomagolás, csak külön plusz, jó kézbe venni.

A formulája egy krémesebb, por állag, jól pigmentált, de én a bronzosítót és a pirosítót tömöttebb, sűrűbb ecsetekkel tudom jól felvenni és eldolgozni. Nekem tetszik, hogy építhető, és ha akarom egy natúrabb sminket is el tudok készíteni, vagy extrábbat is. Nagyon örülök, hogy le tudtam rá csapni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

zfruzsi

2019. április 9.

A sötétebb van meg belőle nekem is és A kedvenc arcra való palettámmá nőtte ki magát elég hamar és a szerelem azóta is folyamatosan tart! Én már a csomagolásától is odáig meg vissza vagyok, de nyilván nem ezért lett a kedvencem, viszont nálam ez is mindig hozzáad egy-egy termékhez. A highlighter nagyon szép arany árnyalat, nem vakító, de építhető és egy igazi alapdarab szerintem - én legalább is nagyon szeretem és nagyon sokszor használom mióta megvan, mert egyébként is az arany highlightereket preferálom az ezüstösökkel szemben. A pirosító izgatott a legkevésbé, mégis az egyik legnagyobb pozitív csalódás volt, mert valahogy nagyon szépen mutat a bőrömön és egy olyan színt vesz fel, ami nekem nagyon-nagyon-nagyon tetszik és jól is áll szerintem. A bronzosítóval volt eleinte egy kis nehézségem, hogy nem találtam meg azt az ecsetet, amivel jól fel tudom venni, majd vinni az arcomra. Addig kicsit nehézkesen boldogultam vele és addig nem is adta vissza igazán, de mióta rájöttem, hogy igazán tömött és viszonylag merevebb szálú ecsetekkel működik jól, azóta ez a kedvencem a három szín közül és egyszerűen a kedvenc bronzosítóm ever. Nagyon szép eredmény lehet vele elérni és a színe is tökéletes! Én egyébként vagy a Real Techniques kontúr ecsettel használom vagy a lekerekített fejű, de nagyon tömött és rövid szálú arcra való multifunkcionális ecsettel a RT állandó kollekciójából. Számomra ez a paletta egy főnyeremény és mérhetetlenül boldog vagyok, hogy a kollekcióm részét képezi. Ez egyébként az első arcra való termékem a MAC-től, ami nem a Fix+, mert ezenkívül előtte csak rúzsaim voltak, de hozta azt a színvonalat, amit vártam és reméltem tőle és egy még nagyobb szerelem illetve érdeklődés vette ezzel (is) kezdetét...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Blenheim

2019. január 29.

A világosabb van meg, nagyon szeretem. A highlighter a kedvencem, gyönyörű színe van, és nagyon tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 29.

emeseee6

2019. január 28.

A sötét van meg. A highlighterről írtam korábban,elmegy kategória. A pirosító egy álom,rezes közepes lazacos,fene tudja :D szín,nagyon jól áll a sötétebb bőrömön,szuper minőség,tartós 5*(és új távlatokat nyitott nekem,mert amúgy mindig szilva vagy burgundy pirosítót használok:D),a bronzer is szuper,pigmentált,kontúrként is használható. Kb 10ezer ftnak megfelelő összegért vettem leárazva,nagyon nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Kitty9526

2018. december 7.

I-MÁ-DOM! Nagyon NAGYON krémes formula, én csak kemény fejű ecsetet ajánlok hozzá, különben nem sok terméket visz fel az arcra. Gyönyörűen eldolgozható, építhető, mind a három szín tökéletes! A highlighternek csodaszép rózsaszínes fénye van, a pirosító pedig maga az álom, se nem pink, se nem narancs, inkább fényes korall szerű. Minden forintot megért, egyáltalán nem bánom, hogy megvettem, sőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.