MAC

Ár:   12 500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: raczjulia, Módosítva: 2018. március 2.

Ár:   12 500 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

2017-es ünnepi limitált kiadás

Egyedülálló, füstös pillantásokat eredményez, hatféle ragyogó, télies árnyalatban.

• A Rose Gold paletta puncsos színei: a jeges pink, a nude és a rezes árnyalatok kombinációja.
  • A Gold paletta a csillámló pezsgő és a szén árnyalatainak ragyogását adja vissza.

Janagiszava

2018. január 28.

Az első MAC termékem karácsonyra vettem. Igaz nekem a Rose Gold árnyalat van. A termékleírással ellentétben az enyémben nincs pink. A többi stimmel nud és rezes- arany árnyalatok. Két szint rendszeresen használok belőle. A csillámos szineket, csak különleges alkalommal használom. A készlethez volt még egy ecset is az 546SE szintén rendszeresen használom. Az ezüs színű csomagolásában nagyon profin mutat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

bakocsenge

2018. január 2.

Életem első MAC terméke, amit karácsonyra kaptam a barátomtól. Az ünnepi kollekció nagy durranása persze nem ez a paletta volt, de nagyon izgatottan sminkelek vele azóta is. Ismerkedem még vele, 3-4 alkalommal már készítettem vele erőteljesebb sminket. A matt színeivel teljesen meg vagyok elégedve, tökéletesen fednek, pigmentáltak. Ugyanakkor a csillámos színeivel még picit "küzdök": több rétegben szépek, nehéz velük gazdaságosan bánni, mert úgy mutatnak, ha az ember használ belőlük rendesen. Abszolút basic színek egyébként, mindennapi felhasználásra is tökéletes. Én amúgy is a füstös smink kedvelője vagyok, arra tökéletes! Ugyanakkor, ha ilyen színvilágú palettára vágyik valaki, akkor ennél olcsóbban is lehet kapni. Nem ilyen minőségért, viszont jó füstös paletták vannak jóval kevesebb pénzért. Ennek ellenére őrzött és dédelgetett darabja a sminkjeimnek, és imádok vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.