MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: raczjulia, Módosítva: 2019. április 15.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

2017-es ünnepi limitált kiadás

"Ajkaid most krómos fényben, matt, telített árnyalatokban pompázhatnak. Hat árnyalat, három high-fashion textúrával. Az ikonikus termék, amely híressé tette a MAC-et. Metálos, lágy pezsgő színű csomagolásban."

Mesike91

2020. április 15.

Első Mac rúzsom. Kéz alól vettem innen egy kedves lánytól a Holiday Crush árnyalatot. Sajnos akárhogy próbáltam nem az én színem volt. Volt: rúzs átültetésen esett át. :D Egyetlen nőt ismerek, aki az ilyen nagyon fura rúzsokat használja, neki jól is áll. Beraktam egy béna Freedom-os rúzs tokjába, azt pedig ebbe. Ugyanis nem vagyok hajlandó megválni a szép kis tölténytől. :D Egyébként más-más szín, ahogy az ember fény fele forgatja a színét, de nekem az alap egész jó színe kicsit sem érvényesült, csak ez a béna metálos arany beütése. Még jobban sápasztott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

florcsiii

2018. április 26.

En Snow árnyalat. Gyönyörű vöröses-piros, matt finishű. A csomagolása annyira szép, hogy már arra megadnám az 5*-ot, de szerencsére a rúzs minősége is kifogástalan: tartós, nem szárít, evés-ivást jól bírja, nem mászkál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

frostbites

2017. december 28.

Shimmer and Spice árnyalat van meg. Nagyon különleges a színe, igazából ezt a rúzst csak egy másik rúzs felé lehet elképzelni, így nekem a személyes kedvenc kombóm a ruby woo-val tökéletes karácsonyra. :) A csomagolás meg lélegzetelállító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

denesdorina23

2017. december 10.

Iszonyatosan pigmentált, nagyon szép színeik vannak, személyes kedvenc az Elle-Belle. Sokáig fent marad, nem könnyű lemosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 10.

angyalka1225

2017. december 4.

Mire eljutottam a boltba, hogy megvegyem a neten kinézett árnyalatot, már egyáltalán nem volt ezekből a rúzsokból, mert elkapkodták (az egyik eladó csaj mondta, hogy ők is mind vettek), sőt, amiatt a tesztert is visszaküldték, DE mégis érkezett utánpótlás, így tesztelés nélkül kellett megvennem. Nem bántam meg, bár élőben eléggé más, mint amire kép alapján számítottam. Evés-ivás után is maradt még a számon, és ez alá végre nem kell hidratálnom, így se szárít, meg persze nem is kopik csúnyán, hisz világos. Egyelőre a párom nem vette észre, mennyi csillámot juttattam az arcára, úgyhogy semmi se árnyékolja be az 5 csillagomat. :) Előre sajnálom, ha elfogy és nem tudok majd újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

laanyka

2017. november 18.

Nagyon szép különleges csomagolása van és ami benne van az is elképesztően gyönyörű.Csillámos boldogság...a tavalyi botrányosan minőségtelen Mariah Careys karácsonyi rúzshoz képest fényévekkel jobb. Szuper kis kollekció lett :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

molnarrita0524

2017. november 15.

Beautiful, beautiful, beautiful! :) Csodálatos ajakrúzs! Tartós, szépen fed, könnyed érzés, egyáltalán nem zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.