MAC

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.czinege, Módosítva: 2019. november 19.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Szemhéjpúder ionizált, mágneses részecskékkel dúsított pigmenttel, amely bársonyként tündököl a szemeden gazdag, meteorikus-fémes finish-el.

8 árnyalatban kapható

Ár: 6000 , Eladó: cludi
Állapot: 1 alkalommal próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, Budapest

Lizz07

2020. június 28.

Stairs To The Stars árnyalatban van meg, ami egy bordós szín. Magamtól nem vettem volna meg (ajándékba kaptam), de annyira szépen mutat rajtam, hogy megkedveltem. Nagyon intenzív színe van, szép fényes és tartós. Alap nélkül is sokáig a helyén marad. Én az ujjaimmal szoktam felvinni, úgy lehet a legjobb hatást elérni vele, ecsettel nem igazán jött be a látvány. Felvitelnél viszont ügyelni kell arra, hogy kissé potyog, így érdemes a szem alatti részt letakarni a műveletnél. A csomagolása is nagyon tetszik, masszív, de mégis mutatós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Mesike91

2020. április 8.

zita.czinege írása a mennyiségről ledöbbentett. Én hülye, azt hittem több van benne. Ezt leszámítva csodaszép, ránézve, mint egy finom bársony. Szemen is jól mutat. Tartós, feltenni sem nagy ördöngösség. Ujjbeggyel szoktam, minimálisan potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

zita.czinege

2020. március 6.

Gyönyörűen csillámló fénye van. Nem diszkókirálynősen csillámporos, hanem pont a mindennap viselhető kereten belül marad. Könnyen eldolgozható, kellemes viselet. Jól építhető, több rétegben erősebb a színe. A tégelyben nagyon pici mennyiség van, épphogy belenyúltam, már kilátszott az alja. Na persze így is egy évre elegendő mennyiség lehet benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.