MAC

Ár:   12 500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Veronikakrisztina, Módosítva: 2020. május 10.

Ár:   12 500 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Hat natúr, fukszia és levendula árnyalatú szemhéjpúdert tartalmazó paletta, amelyek a higgadt matt finish-től egészen a meteorikus Dazzleshadows-ig.

2 változatban kapható: Neutral és Lavender

Ár: 9000 ft , Eladó: Veronikakrisztina
Állapot: Új,bontatlan , Helyszín: Kaposvár, fizetés: Banki utalással
KERESEM! MAC Star-Sighting Compact
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: perfumeaddict
Állapot: Újszerű, jó állapotú, Helyszín: --, fizetés: --

Mesike91

2020. február 4.

Picit csalódás ennyi pénzért. Pár éve rámegyek az ünnepi kollekciókra. Palettám még nem volt, na mondom itt az ideje. Az egyik világosbarnát szabályosan kapargatni kellett, hogy színt adjon. A csillogósak a kedvenceim, de az előző évi (2018-as) sokkal jobb volt. Az a tuti. Ez valóban csillagosabb, kisebb csillámos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.