MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: afmz, Módosítva: 2014. március 11.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Antioxidánsokkaldúsított korrektor- és színkorrektor paletta.

maow

2020. március 28.

Nekem a Light verzió van meg, amióta megvettem, csak ezt használom, a "single" korrektorokra rá sem tudok nézni. Annyira praktikus ez a kis paletta, hogy több árnyalatot tartalmaz, mert így ki könnyen ki tudom keverni az éppen aktuális árnyalatomat, és minden egy helyen van, nem kell több "single" korrektort nyitogatni. Krémes és erősen fed. A rózsaszínt a szemem alatti kékség, a sárgát pedig a piros pattanások vagy azok után maradó hegek semlegesítésére használom, a bőrszínűekkel pedig pattanásokat fedek el (bár a legsötétebb árnyalat konkrétan kontúrszínnek is tök jó). Ezzel a sárga + bőrszín kombinációval sokkal egyszerűbb eltüntetni a pirosságot, ráadásul a végeredmény természetesebb is. Masszív csomagolásban van, mágnesen záródik, szóval utazáshoz/táskába dobálni is nyugodt szívvel lehet. 1,5 éve van meg, napi szinten használom, és még csak most kezdem elérni az ecsettel az alját, szóval nagyon sokáig elég. Egy tipp: mivel napi szinte nyitogatom, észrevettem, hogy egy idő után már nem olyan krémes, mint szokott. Ilyenkor csak egy zsepivel óvatosan leszedem a felső réteget, ami egy kicsi "megszáradt", és máris olyan, mint újkorában. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

topsminkotti

2019. július 12.

Én egy kicsit bajban vagyok ezzel a termékkel. Nekem Medium és Medium Deep színekben van. Ugye ez egy bőrhibákra használható korrektor, szem alá nem a legjobb. Viszont egy palettán belül olyan nagy színeltérések vannak, hogy kizárt, hogy valaki az összes színt kihasználja (négy szín korrektor van benne és két színkiütő- mindegyikben egy sárga és egy barack szín). Nagyon jó kontúrozásra, de minden palettából csak egy két szín használható erre az árnyalatok miatt. Összességében ez azt eredményezte, ami szemhéjpalettáknál is szokott lenni, hogy néhány szín szinte teljesen elfogyott valamelyikhez, meg hozzá sem értem. Tehát a kihasználhatósága kérdéses számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 12.

denesdorina23

2017. december 10.

Igazán praktikus, hogy több korrektor van egyben, imádom mindet. Könnyen keverhető, eltünteti a bőrhibákat, építhető és természetes hatást nyújt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 10.

annanoszvai

2014. június 28.

3 verzió - light,medium,dark - szerencsés birtokosa vagyok, munkákhoz tökéletes, mindent gyönyörűen ki lehet vele keverni, a sárga színkorrektor külön élmény! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 28.