MAC

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annanoszvai, Módosítva: 2012. június 26.

Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Filces szemhéjtus.

Annacska01

2018. november 11.

Sziasztok! Segítségetekre lenne szükségem! Nekem ez a leges-legjobb tus volt életemben és egy ideje nem tudom beszerezni! Szeretném megkérdezni, hogy tudtok-e lelőhelyet ahol még vásárolhatnék belőle?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 11.

mandulatej

2018. május 26.

Nagyom tartós! Egyszer kiváncsiságból kipróbáltam hogy meddig marad fent! 4. Nap után kezdett lekopni! Pedig sírtam is benne :D szóval ha nagyon tartós tust akarok akkor mindíg ezt használom, viszont nekem a hozzátartozó ecsettel van problémám, mindíg összekenem a szempilláimat amik egyből összeragadnak és a tartóssága miatt szinte lehetetlen leszedni. sokkal nehezebb ezzel dolgozni mint pl a mac fluidline eye linerrel. Annak sokkal jobb a feje, nagyon szépen lehet vele dolgozni, viszont nem annyira tartós mint ez sajnos! Szóval kezdő tusosoknak nem ajánlom de ettől függetlenül imádom és ha tartós sminket akarok és van is rá időm akkor ezt használom (elég gyakran) :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

cosmeticsaddict

2018. április 3.

Nagyon drága, be csomósodott elég hamar, de tartós a lemosás elég komoly “hadművelet”

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

csilla90

2018. február 20.

A legjobb a piacon, egész nap fent marad és nem kenődik el!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 20.

A legjobb a piacon, egész nap fent marad és nem kenődik el!

Lauu

2017. január 18.

Szintén On the hunt van meg, nagyon szép fényes fekete, nem mászik el, a nap végén is tart, ha nem lesz szép a vonal könnyen javítható. Én nem annyira szerettem meg, mert ecsettel és zselével szebb vonalakat tudok kreálni. Sajnos leejtettem és letört a menet, így nem tudom rendesen visszazárni, kíváncsi leszek, mikor szárad be. Négy csillag, mert nem ez lesz a tökéletes tusom, de jó termék.

Update: 2 hét alatt használhatatlanná vált, és fájó szívvel kidobtam. Vigyázzatok vele, ne járjatok így :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

polkadot

2015. november 9.

Nekem a hagyományos fekete szín (On The Hunt) van meg belőle, és meg kell mondjam szerintem ez a legjobb folyékony tus ami a piacon jelenleg van. Igazi erős fekete színt ad, egész nap a helyén marad és használni is könnyű. Egyetlen "negatívuma", hogy lemosásnál néha makacskodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

gretam17

2014. május 22.

Hosszas válogatás után döntöttem a mac tus mellett, az isa dora ugyanezen applikátorosát használtam előzőleg ami 3200 körüli áron van ez 5900 volt, kézen csuklón próbálva jobban bírta az elkenés tesztet ám a használat során 3-4 óra múlva kékes halovány kopottas árnyalatot vesz fel, könnyen lehet vele dolgozni de nem tartósabb mint az isa dora volt sőt sokkal kevésbé! nem ért ennyit! nem ajánlanám biztos nem veszem újra, tipikus a drágább nem jobb eset.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

annanoszvai

2012. november 7.

A penészzöld színű Treat Me Nice! van meg nekem belőle, és nagyon nagyon szeretem. Annak ellenére, hogy nem filces tus, nem szokott csöpögni, kvázi nyomokat hagyni maga után, és nagyon szép vonalat lehet vele húzni. Hamar megszárad, kézzel/dörzsöléssel nem lehet lerobbantani a szemről, viszont sminklemosóval sima ügy. Nagyon különleges az összes árnyalat, viszont nem lehet túl sokat rétegeli egymásra, mert akkor megrepedezik, és az ugyebár nem egy szép látvány. Én abszolút elégedett vagyok vele, a Mac filces tusa mellet ez a másik, amihez még szívesen nyúlok, mert a zselés, tégelyes tusok nekem valahogy nem jöttek be, max. a fluidline, de az is képes rövid idő alatt elmászni... Lényeg a lényeg, ez egy csodálatos kis varázstus, a színválaszték nem óriási, de nagyon egyedi, és biztos vagyok abban, hogy mindenki talál olyan színt, amibe rövid idő alatt kérdés nélkül beleszeret :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 7.