MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MimiRose, Módosítva: 2015. június 4.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás

3 verzióban kapható

Minden készlet 5 ecsetet tartalmaz. Minden készlethez egy kis táska kapható felcsatolható szíjjal!

MimiRose

2014. március 10.

A kis táska hozzá nagyon tetszik az ecsetek külseje is ebben a márkában még sosem csalódtam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.