MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2020. július 13.

Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

2016-os júniusi kiadás

Árnyalatok: White Frost (vivid white with icy shimmer, Frost), Brule (soft, creamy beige, Satin), Honesty (pewtered bronze, Lustre), Woodwinked (warm antique gold, Veluxe Pearl), Knight Divine (black with silver pearl, Veluxe Pearl), Contrast (purplish-blue with blue pearl, Velvet)

Ár: 2500 , Eladó: Netti96
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Kecskemét, fizetés: fizetés banki utalással, személyes átvétel lehetséges