MAC

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PetraI84, Módosítva: 2020. július 13.

Ár:   14 000 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Limitált kiadás

A MAC 2016 tavaszára választott krém-szemhéjfesték árnyalatai. Építhető szín, cream color shadow formula.

KarolinaLina

2018. november 25.

Kedvezményesen jutottam hozzá, így végülis nem bánom. De teljes árat sajnáltam volna rá. Vízvonalra szuper, nem kenődik, lerobbanthatatlan így ceruza helyett használom. Mozgó szemhéjra annyira nem tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

natulcien

2018. március 15.

Mindig próbálkozom MAC termékekkel, aztán rájövök, hogy nem vagyok nagy rajongója. Kedvezményesen jutottam hozzá egy kedves KM-esen keresztül és sminkmániásként adnom kellett neki egy esélyt, és a kíváncsiságomat is felkeltette ez a krém állag, de nem vagyok tőle hanyatt esve. Egész szemhéjon a színek ragacsos érzetet hagynak. Több szín keverve nagyon mocsáros hatású lesz. Lehet porokkal összedolgozni, de a krém csomósodik, így nem lesz szép az összhatás, aminek viszont jó lett az a tus funkció. A sötét színek szépen mutatnak tusként használva, a világosak meg smink alapnak talán majd elmennek. Nem nyúlok érte, alapvetően csalódás, de érdekességnek a sminkcuccaim között elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.