MAC

Ár:   €24   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2016. augusztus 28.

Ár:   €24
Lelőhely:   MAC szaküzlet

• Hosszú és göndör pillákat hozhatunk létre másodpercek alatt.
  • Növelő, göndörítő, emelő hatás.
  • Nem csomósodik, kenődésmentes

Szemészetileg vizsgált, biztonságos kontaktlencsét viselődnek, illatanyagmentes

Ár: 5000 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
Titanilla10

2019. április 23.

Szóval az itteni véleményekre lehet adni.Nem bántam meg.Szép hosszú szempillákat varázsol egy rétegben természetes hatás több rétegben nálam műszempilla dús hosszú pillák.Jó amúgy is hosszúak a pilláim de ez feltúrbózza őket.A vizet is jól bírja vagyis inkább könnyálló.:)A keféje kicsit furi volt mert nem az a nagy sörtés hanem kicsi műanyag de jól lehet vele felvinni a pillákra ezt a kis kincset.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

tara95

2019. április 21.

Utálom a szilikonos keféket. De kaptam egy minit, sose volt még mac spirálom. Hát, azóta már vettem is egyet, igaz, nem ezt a típust. Nagyon szép fekete, nem pereg, könnyű vele dolgozni, egész nap tart. És persze a végeredmény is elegáns és természetes. Engem meggyőzött :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

Katia88

2018. november 16.

Két éve fedeztem fel, azóta háromszor vette újra. egyedül ára tart kissé vissza, de ez a spirál két-három rétegben igazi drámai pillákat varázsol, csomósodás, potyogás és maszatolás nélkül. Pici keféje miatt könnyen elérhetőek a szemzúgnál lévő pillák is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

SoLy

2018. november 14.

Krémmániás szerzemény, szép pillákat tudok vele festeni. A kefe feje kicsit meglepően kicsi, viszont ezáltal jobban hozzáférek a pillákhoz is. Tartós, de nekem nap végére hajlamos maszatolódni és potyogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

gretahegedus1991

2018. július 25.

Imádom ezt a termékét a MAc-nek. A legjobb szempillaspirál amit valaha vettem, előtte a DIORshowt használtam legalább 5-6 évig, azt hittem, hogy az a szempillafestékek csúcsa, de tévedtem, lehet ennél jobbat gyártani? Csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

Anheszenamon

2018. június 22.

Nekem is mintám van belőle, de nagyon tetszik. Nincsenek hosszú, ívelt pilláim, de ez a spirál nagyon szép szempillákat csinál. Nem pereg, nem kenődik, gyönyörű fekete színt ad a szempilláknak. Viszont 7200 Ft-ért el is várnám tőle, hogy mindezeket tudja. Nem hinném, hogy teljes áron megvásárolnám, nem adnék ennyi pénzt egy szempillaspirálért, de jó kis terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 22.

Andzsella

2018. május 28.

Mintát kaptam. Nagyon szuper, hosszít és dúsít, nem kenődik és még jobban kiemeli az amúgy is göndör és hosszú pilláim :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

szeliger

2018. március 6.

Netes rendelés mellé kaptam ajándékba kisebb kiszerelést és nagyon elégedett vagyok ezzel a pillafestékkel. Egészen ritkán adok szempillaspirálnak öt csillagot, de most megteszem. Gyönyörű pillákat lehet vele varázsolni, ugyan oda kell figyelni, mert tényleg hajlamos a kefe sok festéket egyszerre felvenni, ahogy azt itt már előttem is többen írták. Tartóssága nagyon jó, a lemosás ennek megfelelően kicsit nehézkes, igencsak ragaszkodó fajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 6.

prettyfruity

2018. február 26.

Hosszú és egyenes szempilláim vannak, így nagyon nehezen találok olyan spirált, ami picit dúsít, de legfőképpen szépen ível és meg is tartja a nap folyamán azt. Nálam kizárólag a szilikon kefés spirálok válnak be, így ezt is nagyon kedvelem, mivel szépen elér a szempillák tövéhez és kellőképpen megemeli azokat. Nem maszatolódik vagy pereg, ami szintén nagy pozitívuma, viszont sok festéket vesz fel, amivel óvatosan kell bánni. Jelenleg ezt használom, de úgy gondolom létezik ettől kedvezőbb áron is olyan spirál, ami megfelel ezeknek a kritériumoknak, így nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Tamimami

2017. augusztus 7.

Nem az igazi. Ár érték arányban nekem csalódás. A kefe a felső pillákhoz ideális, az alsókhoz túl bumfordi. Elég tartós; de a nap végére picit maszatolódik. Nem sokkal jobb, mint egy dm-es termék. Nem újravevős; keresem az igazit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 7.