MAC

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2018. november 20.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Intenzíven pigmentált formula, mely azonnal precíz felvitelt tesz lehetővé, miközben a púderes textúra matt és bársonyos végeredményt ad. Ellenáll a hőmérsékletnek, ezért melegebb éghajlat esetén a legideálisabb választás. Az egyik végén spirálkefe található, melynek segítségével tökéletesen ápolt összhatást kapsz.

Ár: 2.000 Ft , Eladó: Emmi27
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/foxpost
Csere is! MAC Veluxe Brow Liner strawberry blonde
Ár: 700 , Eladó: Helenbeak
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes, posta

Marcipancica

2019. november 30.

Nagyon intenzív a színe, és nagyon erős a fedése. Természetes hatást, számomra legalábbis, nehéz elérni vele. Alkalmi sminkekhez szoktam inkább használni, de akkor is gondosan kihegyezem, és megpróbálok kis szemöldök szálakat rajzolni vele. Különben úgy végzem, mint Morticia Addams. Gyakorlottabbak lehet nagyobb sikerrel járnak. Negatívum tovább, hogy nekem nagyon hamar levált róla a kis fésű, pillanatragasztóval kellett megragasztanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.