MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2016. április 24.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

2015-ös őszi limitált kiadás

Por-gyöngyház formulájú szemhéjpúder paletta, mely akár 8 órán keresztül tart, anélkül hogy gyűrődne vagy fakulna.

sztinke

2015. október 31.

Nekem a bal felső verzió van meg. Baromi jól pigmentált, nagyon-nagyon szép színek, különösen a középső, bronzos-zöldes-csillogó, igazán különleges, alkalmi szín. Kicsit porzik, de a színek, a minőség és a tartósság kárpótol. :)
Sajnos mindennapi használatra nekem kicsit sok a csillogás miatt, viszont alkalmi használatra nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 31.