MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2020. május 10.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Sminkek szájra

2016-os limitált kiadás

Árnyalat: Deep dark plum [Matte]

mkami

2018. március 18.

Nagyon nagy szerelem, a szín és a textúra is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Nagyon nagy szerelem, a szín és a textúra is!

Hamarv

2017. január 16.

Nagyon feltűnő ütős darab, igazi dívának érzem magam vele. Ceruzával együtt nekem nem maszatos és nagyon szép pontos szájvonalat lehet vele kialakítani. Az állaga nagyon isteni krémes, nem szárít és hozza a megszokott mac rúzs minőséget. Aki szereti a különleges darabokat annak ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

kebkeb

2016. július 10.

Gyönyörű rúzs, de nagyon foltosan megy föl. Szájceruza nélkül ne is gondolkodjon benne senki. Mindenesetre nagyon örülök, hogy megvettem, mert gyönyörű, különleges és tartós (ha már egyszer foltok nélkül fent van). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Teenwolf1990

2016. február 26.

Nem mondanám kimondottan tartósnak önmagában,a színe egy az egyben megeggyezik a Shiesido - Grape nevű rúzsoméval,talán valamivel krémesebb,fényesebb.Azért bejön nagyon!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 26.