MAC

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andjal, Módosítva: 2017. április 10.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Szempillaspirál, mely extrémen ível és dúsít, most 16 merész árnyalatban. A pehely könnyű formulával készült szénfekete szempillaspirál dúsít, hosszabbít, ível és ápolja a pillákat. A hatalmas ecset megfelelő mennyiségű festéket visz fel a pillákra, anélkül, hogy azok összeragadnának. Az ecset hegye precízen hangsúlyozza az alsó szempillákat és az apró szálakat a szemek sarkában. A végeredmény: extrém dimenzió, mely elkenődés mentes és nem esik le. Fekete-fehér és neon csíkos különleges csomagolásban.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

gaimanna

2018. november 3.

Minit kaptam vásárlás mellé, amit imádok (ezen felbuzdulva megvettem a vízállót is, de az sajnos nem jött be), nagyon jó a keféje, könnyen használható, ível, szétválaszt, hosszabbít, nagyon szépek lesznek a pillák tőle! A nem vízálló formula is tartós, nem potyog, nem pereg és nem maszatol. Az ára kicsit húzós nekem, de lehet kapni travel size-ban is, úgy azért barátibb, és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

Szilviams0118

2017. november 6.

A barna árnyalat tulajdonosa vagyok, a keféje szép, jól lehet vele dolgozni, igazán természetes hatást kelt. Kiárusításon, 40%-al leértékelve jutottam hozzá, teljes áron, nem biztos, hogy beruházok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

brethalia

2017. október 8.

2017. ÁPRILIS 20.

Friss a szerzemény még, de nagyon megörültem, hogy van barna változatban is, tehát lecsaptam rá (merészebb színt nem vállaltam be :D ).
A keféje nagy, de könnyű használni. Így elsőre szépen szétválasztotta a pillákat, hosszította őket (dúsítani nem dúsított), a festék pedig elég tartósnak tűnik nekem, ugyanis nem pergett le, szépen tartotta a pillákat, illetve a jól bevált micellás vizem sem hozta le teljesen.

Kicsit sajnálom, hogy nem barnább a színe, felkenve szinte feketének tűnik.

Alapvetően túlárazott terméknek tartom, de mivel egyelőre elégedett vagyok és úgy tudom, színes (jó minőségű!) spirálokat nem igazán lehet nálunk kapni, ezért egyelőre megy az 5 csillag.

2017. OKTÓBER 08.

Augusztus 31. óta használom, most már úgy érzem, tudok róla érdemibben nyilatkozni, és sajnos ez -2 csillagot is jelent. :(

Alapvetően szép, hosszú pillákat csinál (bár néha összetapasztja a pillákat), és nagyon tetszik a barna színe (nem feltűnő, de én látom a különbséget. Jobban szeretem, mint a fekete spirálokat), de nem tud többet, mint pl. a Catrice lila spirálja vagy az AVON Supershock, tehát egy nagyon túlárazott spirálnak érzem. (-1 emiatt)

A színen kívül tetszik a hosszú kefe, és a tartóssága is, utóbbi viszont problémákat is okoz, nehéz lemosni. Sajnos több szempillámtól is megváltam a ragaszkodása miatt, a jól bevált Nivea micellás vizemmel alaposan dörzsölgetnem kell. (-1 emiatt is)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

2017. ÁPRILIS 20.

Kicsit sajnálom, hogy nem barnább a színe, felkenve szinte feketének tűnik.

2017. OKTÓBER 08.

despina

2017. október 2.

Még egészen friss :) a kékeszöld No pain, no gain árnyalat van a birtokomban. Ha nem lenne színes, magáért a spirálért annyira nem lennék annyira oda, de így nagyon tetszik. Viszont nekem nehéz volt lemosni, még olajos micellás vízzel is ragaszkodik egy rèsze a pilláimhoz.

Aha! mióta rájöttem hogyan lehet lemosni (simán vízzel) szívesebben használom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Aha! mióta rájöttem hogyan lehet lemosni (simán vízzel) szívesebben használom

lichtnori

2017. szeptember 26.

Update: További három színt rendeltem a maccosmetics.hu oldalról 3540 Ft-ért, leértékelve. Egy barnát, egy pinket és egy kék színűt. Sokat használom mindet, szeretem, főleg a színei miatt, ugyanis a hatása nem kiemelkedő, számomra átlagos, hétköznapi. Ami miatt updatelek az az, hogy a piros és a rózsaszín spirálra allergiás lettem. Soha, semmire nem voltam még allergiás, eddig mindent bírt a szemem és az arcbőröm is. Tehát egyáltalán nem vagyok egy érzékeny típus! Viszont ennél a két színnél, ha nem figyelek a lemosásra és beledörzsölöm a festéket a szemembe, másnap úgy ébredek, mint egy üregi nyúl: véreres, piros szemmel, ami még érzékeny is. Szóval, ha valakinek érzékeny a szeme, az messze kerülje el, legalábbis ezt a két színt. Ezért mínusz 1 csillag.

2017. április 23.
"Feel My Pulse" színt birtoklom, ami a M.A.C honlapja szerint feketés kékes piros. Szerintem meg barnás-bordó. :-) Maga a spirál tudása nem egy nagy bumm. Dúsít, hosszít és ível, de nem brutálisan, csak úgy finoman, átlagosan. Viszont, ami nekem nagyon fontos, hogy tartós, nem pereg, nem kenődik, nem csinál panda maci szemeket. Szilikon és picit bumszli keféje van, ami elég sok festéket felvesz és kicsit tapasztja a pilláim.

Könnyű eltávolítani, pont ezért vigyázzatok az esőben sétálással és a sírással! :-) Tapasztalatból mondom, hogy egyiket sem bírja, bár ezt nem is ígéri. Egyik nap kicsit (értsd: nagyon) nehéz volt a gyerekekkel, estére kicsit kibuktam és elvonultam jól kibőgni magam a fürdőszobába. Na, ezt nem kellett volna, ezzel a színnel a szememen. :-D Ugyanis a könnyeim lemosták a pirosas festéket, ami végigfolyt az arcomon, és úgy néztem ki, mint egy vért könnyező vámpír csaj. Belenéztem a tükörbe, aztán már csak röhögni tudtam magamon. Gyorsan lemostam, mielőtt a frászt hoztam volna a családra. :-D Ennek ellenére, ha nincsenek ilyen extrém/vizes/nedves helyzetek, akkor nagyon is tartós.

És a lényeg! Imádom a színét! A cipőm tele, hogy alig lehet normális, barna árnyalatú spirált kapni, mert mindenhol a feketét nyomják. Ha meg barnának van titulálva egy spirál, az annyira sötét, hogy felkenve feketének hat. De a szőke hajamhoz és kék szememhez sokkal jobban szeretek barna spirált használni, mint feketét! Ez a szín feltéve barnának tűnik és napsütésben lehet igazán látni, hogy pirosas-bordó. Egyáltalán nem érzem vad színnek, simán hordom a mindennapokban. Szeretnék még több színt is kipróbálni, mert a "nem kenődése", "nem maszatolódása" mellett a nagy színválaszték az erőssége. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

2017. április 23.

florcsiii

2017. augusztus 22.

Az itt olvasott vélemények alapján, a Feel My Pulse árnyalatot vettem meg. Imádom a színes spirálokat, főleg az olyanokat, amelyek nem olyan feltűnők, csak ilyen sejtelmesen mutatják magukat. :) Ez az árnyalat ilyen bordós szín, ami szerintem gyönyörű. Felkenve nem rikító, de simán észrevehető. Maga a spirál tényleg nem egy nagy durranás, bár én teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Ja, és könnyű lemosni! Kicsit drága, de nem irritálja az allergiára hajlamos szemem, szóval lehet még beszerzek más árnyalatokat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Milendoria

2017. július 17.

Squat it sugar - barnás árnyalatban vettem meg, mivel szerettem volna egy természetesebb hatású spirált is beszerezni; nahát az árnyalat tényleg természetes de a mennyiség? oh my god. brutál kilónyi festéket tesz fel, nem győzöm tiszta pillakefével leszedni és egységesíteni a pillákat. nem rossz, de ez az irdatlan mennyiségű festék felesleges, ráadásul utána 3 vattapamacs kell szemenként hogy csak a spirált lemossam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

vtina85

2017. július 4.

Eddig legjobb színes szempillaspirálom és egyben legjobb MAC spirálom. Pigmentáltabb, mint az összes eddigi színes spirál, amit korábban próbáltam, nem kenődik, nem potyog. Kár, hogy limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

andjal

2017. március 27.

Szuper élénk, brutálisan pigmentált szempillaspirálok!! Nekem a sötétkék színű, "HOLD FOR 10" fantázianevű árnyalat van belőle meg, nem túl rikító, de sokan észrevették, hogy kék a szempillám, és hogy milyen szuperül megy a szememhez. Ezt akár mindennap viselném, de van olyan szín amit csak egy vadabb buliba próbálnék ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.