MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BokaEdina, Módosítva: 2020. május 10.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

2017-es őszi limitált kiadás

Nicki's Nude (középtónusú krémes pink, amplified) és The Pinkprint (lágy korall pink, amplified) árnyalatokban jelent meg.

denesdorina23

2017. december 10.

A Nicki Nude I. árnyalatát vettem meg, végre találtam egy igazán könnyed Nude színt. Krémes, könnyű a felvitele és tartós! Nem nehéz a viselése, mintha nem is lenne rajtam rúzs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 10.

IAlinka

2017. december 9.

Nagyon sokat szemeztem ezzel a kollekcióval, de végül beruháztam rá. A Nicky's Nude van meg nekem. A színe nagyon természetes, nagyon krémes az állaga és épp ezért eléggé pigmentált, és tartós is. Nem árt hozzá egy ajakceruza. Összességében hozza a jól elvárt minőséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

laanyka

2017. november 18.

Alepvetően imádom a MAC rúzsait, de el kell ismernem, hogy sajnos nem mind teljesít ugyanolyan jól. Kb 2 éve vettem egy barackos árnyalatot a macaroon kollekcióból és botrányosan alul teljesített. Ebből a kollekcióból is egy barackosabb színt, a Nickys nude-ot választottam, először tartottam is tőle, hogy picit mellényúltam. Hamar megnyugodtam, elképesztően jó ez a rúzs. Gyönyörű visszafogott színe van, tartós, nem csúszkál és nagyon szépen fed..igazi jolly joker hétköznapokra, imádom. Az egyik legjobb MAC rúzsom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.