MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Colette221, Módosítva: 2020. május 10.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

2018-as áprilisi limitált kiadás

2 árnyalatban elérhető szájfény, a MAC és Patrick Starrr 2. kollaborációjának része.

Regi23

2018. november 4.

Nem vagyok annyira oda a szájfényekért, ezért mikor megvettem a kollekciót,t tartottam tőle, hogy nem fogom használni. De nagyon kényelmes viselet, nem ragadós, es nagyon szépen csillog. Nyáron szinte minden nap ezt használtam, ugyhogy annak ellenére hogy szájfény, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

szeliger

2018. június 21.

Queen P árnyalat, a Me So Fleek dobozból. A fotókon nagyon csinosnak tűnik a csomagolás, a valóság kiábrándító, olyan kis kínai vacak a kislányok sminkes dobozából. A szájfény édes illatú, a ferdén csapott szivacsos applikátorral könnyen felvihető. A szín pinkes-lilás, természetes fényben kékes árnyalatba hajlóan irrizál, igazából nekem tetszik. Este viszont a mesterséges fényben csak az intenzív fényes csillogás mutatkozik. Nagyon-nagyon ragacsos, igen, tudom, a szájfények ragadnak, de ez ebben bajnok. Viszonylag tartós, evés-ivás nélkül két órán át simán a helyén marad, aztán viccesen kezd kopni. Ez azt jelenti, hogy a benne lévő ezüstös csillámok maradnak csak az ajkak záródási vonalánál, a széleknél megmarad a szín is - középen ezüst, a szájkontúr felé pink, igazi ombre hatást biztosít - csak hát ez az ezüstös szín nem feltétlenül áll jól.
Adok neki négy csillagot, de inkább csak alulról, valahol a hármas és négyes között mozog nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 21.

arcoiris

2018. június 18.

Nekem ő tűnt a gyenge láncszemnek a szettben, mégis hetente nyúlok érte! :) Nagyon lassan kopik, persze ragad hiszen szájfény, de nem csúnya a kopása és eléggé ragaszkodó! Űrbarbie szerelésemhez -ha van rajtam valami vibráló rózsaszín - tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.