MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Colette221, Módosítva: 2020. május 10.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

2018-as áprilisi limitált kiadás

2 változatban elérhető pirosító, a MAC és Patrick Starrr 2. kollaborációjának része.

Regi23

2018. november 4.

Ez az első MAC pirositóm, ha valaha elfogy biztos körbenézek az állandó termékek között is, nagyon meg vagyok vele elégedve, tartós, könnyen fel lehet vinni. Egyszerre nem visz fel annyi festéket , hogy bohóc hatást keltsen, szépen fel lehet építeni a színeket. A két szín külön is szép, én keverve szeretem a legjobban használni,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

szeliger

2018. június 22.

Take Me Home a Me So Fleek dobozból. A műanyag dobozolás ellenére a csomagolás egészen rendben van. A kompakt jó fogású, tenyérbe illő, sehol egy sértő él, a matt műanyag felület nem kényes, könnyen hordozható. A fedél nyitása rugós, belül szép nagy kerek tükör, a tükrön védőfólia. A kompakt körül jól kidolgozott fényes arany karika, a csupa műanyag ellenére jól néz ki az egész.
A színek is rendben vannak, a felső világosabb szín mikrocsillámainak köszönhetően a finish kap egy fémesen fénylő beütést, a csillámok azonban az arcon gyakorlatilag nem láthatók. Ecsettel belenyúlva a púder nem poroz, szépen építhető. A felvitel után azonban az arcon kifejezetten poros jellegű, az apró pihéken megül, szinte sikít a Fix+ után. A két szín egyelőre keverve tetszik a legjobban, nekem kevésbé tavaszi, inkább már az érett nyár, kora ősz színkombinációja.
Szeretem, szívesen használom, de volt már jobb pirosítóm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 22.

Szeretem, szívesen használom, de volt már jobb pirosítóm.

arcoiris

2018. június 18.

Első mac pirosítóm és nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

Első mac pirosítóm és nagyon szeretem!