Macadamia Natural Oil

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, Módosítva: 2014. január 3.

Kategória:   Szépítő eszközök

Segít fájdalom- és roncsolódásmenten kifésüli a hajból a gubancokat. Használata annyira gyengéd, hogy kutikula károsodása egészen minimális, így segít megvédeni az festett haj élénk, ragyogó színét és a hosszú élettartamát.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zorica85

2018. április 23.

Évek óta megvan, minden hajmosás után ezzel fésülöm a hajam, abszolút bevált a könnyen gubancolódó vékonyszálú hosszú hajamra. A tangle teezer original után vettem, mert annál hiányzott a nyél. Lassan terveztem lecserélni, de már nem látom sehol így megvettem helyette a nyeles tanglet. De egyébként elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Isabelle

2016. november 20.

Nagyon jó. Mióta ezt kipróbáltam, csakis ezzel fésülöm a hajam és az eredeti tangle teezerrel. Kb. egy éve már. Nagyon hosszú, nagyon sűrű és hamar gubancolódik. sokszor még ezzel is fáj kevéssé a kifésülés, de sima fésűvel egyszerűen lehetetlen. Ezentúl csakis ilyen fésűket fogok használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 20.

judit1984

2016. január 22.

Hónapok óta használom, sokkal gyorsabban és fájdalommentesen tudom kibontani a hosszú hajamat mosás után vele. Érezhetően szebb is a hajam tőle, könnyű használni, jó a fogása, habár nem olcsó, de minden szempontból sokkal jobb, mint az olcsób bontókefék, úgyhogy megéri befektetni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

nyisike

2015. november 11.

Pár hete használom csak. Eddig nagyon jól teljesít. A hajam nem töredezik annyira mint régebben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Montelino

2015. szeptember 19.

Az Ebelin hasonló termékét jobban szeretem, annak nem ilyen erősek a sörtéi. Ennek a sörtéi szerintem annyira nem hajbarát sörték, ezért ritkán használom. A nyél egy jó ötlet, könnyű kézbe fogni, de az árát nekem nem éri meg. Egy epernetes vásárlás eredménye volt. 10ml olajjal és egy maszkmintával volt egybecsomagola és kb. 2650Ft volt, így nem bántam meg, hogy megvettem, mivel a másik 2 terméket kiakartam próbálni régóta. Csak ezért önmagában nem adnék ki pénzt, mert vannak kíméletesebb alternatívák szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 19.

lilu97

2015. július 23.

Imádom!!!Bár nekem így is kicsit hullik a hajam tőle.de szerintem én fésülöm a hajamat túl erőszakosan!mindenesetre 5* mivel a hajpakolással közösen használva sokat lendített a hajam szerkezetén...:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 23.

szivecske

2015. március 26.

A fodrászomon keresztül jutottam hozzá, és örök szerelem lett köztünk :) Nagyon jól kibontja a hajat, mindenféle fájdalom nélkül. Különösen jól végzi dolgát az én hosszú törésre és hullásra hajlamos vékonyszálú, sűrű hajamon. Régen utáltam fésülködni, mindig kínként éltem meg, de ezzel a kefével igenis szerethetővé vált. A fésűk terén nekem egy csoda. Ja és takarítani is könnyű, szépen ki tudom szedni belőle az ottmaradt hajszálakat, így nem lesz gusztustalan a sok hajtól a kefe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

őzgida88

2015. január 3.

Tény, hogy szuper jól kibontja a hajat, de nálam 2 fontos dolog van és ebből csak az egyiket teljesítette: hajbontás. A másik, hogy ne legyen elektromos tőle a hajam. Sajnos totál statikussá válik tőle a hajam és borzasztóan néz így ki. Tudom, hogy ez műanyag és ez a hatása, de nekem már volt olyan fésűm, ami szépen bontott és nem volt tőle ilyen elektromos a hajam. Viszont pozitív, hogy kevesebb hajam jön ki fésüléskor. De ez az állandó elektromosság kikészíti és kiszárítja a hajam. Aki erre nem érzékeny, annak áldás ez a bontó fésű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 3.

chocomanic

2014. október 23.

a Macadamia hivatalos magyar oldaláról rendeltem 2200 Ft-ért. Nagyon szuper!!! Eddig Tangle Teezer hajkefét használtam, amiről rengeteg pozitív/istenítő vélemény olvasható, viszont ez a Macadamia kefe sokkal de sokkal jobb a Tangle Teezernél! TÖKÉLETES! nagyon könnyen kibontja a hajat, egy élmény a fésülködés, érzem, hogy mennyivel jobb a hajamnak. Ha valaki hezitálna a megvételén, én azt mondom, hogy mindenképpen vegye meg -meghálálja a hajunk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

CocoSunrise

2014. január 29.

UPDATE
Én nem tudom, hogy a Macadamia hajolajnak köszönhetem-e vagy ennek a fésűnek, vagy a kettő együttes hatása, de kb 5 centit nőtt a hajam mióta utoljára fodrásznál jártam (lemértem :D) és most csak másfél centit kellett levágnia a végekből! Nálam mivel ilyen vékony hajam van ami könnyen szálásodik mindentől, általában annyit vág a fodrász amennyit nőtt. Most amikor hazaértem anyám első kérdése: nem azt mondtad, hogy vágatsz is?
Imádom ezt a hejkefét. Hajmosás után nem kell egy maroknyi hajtól megválnom a kifésülés alatt, Reggelente is megvagyok a fésülködéssel 1 perc alatt fájdalommentesen. Gondoltam írok még, hogy hosszútávon is bevált és hogy nem tört el (mivel műanyag féltem, hogy majd letörnek a fogak, de semmi baja bírja a strapát)

Csak nemrég vettem de már tudom, hogy megérdemli az 5 csillagot. Ajánlom mindenkinek aki hosszú extra vékony hajszálakkal van "megáldva" mint én. Néha hullafárdtan hazaérve szinte sírhatnékom van miután leveszem a sálat és látom, hogy teljesen összegubancolódott a hajam. A hajmosás utáni kifésülést meg jobb ha nem is említem. Bár inkább nevezném néha hajtépésnek. Viszont ez a hajkefe hihetetlenül kíméletesen, sokkal gyorsabban elvégzi a munkát.
Én szettben vettem 10 ml olajat és 15ml balzsamot adtak hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

UPDATE

Én szettben vettem 10 ml olajat és 15ml balzsamot adtak hozzá.